Launkalnē Ziemassvētkus svinēs ballē 1

Launkalnes pagasta padome sava pagasta iedzīvotājus šomēnes iepriecinās ar vairākiem svētku pasākumiem.

Balles Launkalnes tautas namā iecienījuši arī smiltenieši, ne reizi vien mērojot ceļu uz pilsētai tuvējo ciematu.

 

"Neskatoties uz to, ka visapkārt runā par grūtajiem laikiem un ekonomisko krīzi, Launkalnes pagastā svinēs skaistākos un mīļākos svētkus Ziemassvētkus. Neviens mūsu pagastā netiks aizmirsts," saka Launkalnes tautas nama vadītāja Dace Kalniņa.

 

Pagastā dzīvojošie pensionāri un cilvēki ar īpašām vajadzībām pirms Ziemassvētkiem saņems nelielas svētku dāvanas naudas pabalsta veidā.

 

Tas attiecas uz iedzīvotājiem, kuri savu dzīves vietu deklarējuši Launkalnes pagastā. Pabalstiem naudu no budžeta atvēlējusi pagasta padome.

 

Launkalnes pagasta iedzīvotājus šomēnes gaidīs Launkalnes tautas namā četros pasākumos.

 

Ziemassvētku ieskaņā šo piektdien, 19. decembrī, tautas namā viesosies Neatkarīgais Rīgas teātris ar monoizrādi "Tāda ir dzīve". Dzīves posmiem cauri izvedīs aktrise Inta Tirole. Sākums - pulksten 19.00.

 

20. decembrī atpūtas vakarā pie svētku eglītes tautas nams gaidīs pagasta pašvaldības un tās iestāžu darbiniekus. 23. decembrī pulksten 14.00 pie pašiem mazākajiem launkalniešiem ieradīsies Ziemassvētku vecītis ar saviem palīgiem. Bērni saņems saldumu paciņas. Tās viņiem dāvinās pagasta padome.

 

Svētku kulminācija būs Ziemassvētku balle Launkalnes tautas namā 25. decembrī. Spēlēs Smiltenes grupa "Kreisais pagrieziens". Sākums - pulksten 22.00.

Komentāri 1

Kultūra un Izklaide