Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līgo Ziemeļlatvijas novados. Nesēdi mājās!

Jāņu nakti nepazinu,Kura sieva, kura meita:I sievām, i meitāmZaļi ziedu vainadziņi.

LĪgosvētku pasākumi.23. jūnijā pulksten 22.00 Valkas brīvdabas estrādē būs zaļumballe "Līgo dienas vakarā" ar ugunskuriem un grupu "Alianse" no Valmieras.

Launkalnē 23. jūnijā pulksten 21 Launkalnes centrā pie sporta laukuma pagasta amatiermākslas kolektīvu uzvedums "Sanāciet, Jāņu bērni, no malu maliņām". Naktī jautru mūziku spēlēs Launkalnes pašdarbnieki.

Palsmanē23. jūnijā pulksten 22 Līgo balle Palsmanes brīvdabas estrādē. Spēlēs dīdžejs Ritvars.

Strenčos 23. jūnijā brīvdabas estrādē pulksten 16 Smiltenes Tautas teātra izrāde "Jaunsaimnieka līgava". Pulksten 22 zaļumballe kopā ar grupu "Vēlreiz".

Smiltenē novada dome 23. jūnijā pulksten 23.20 ielūdz uz zaļumballi Jāņkalna estrādē. Par muzikālo pavadījumu gādās "Mūzikas kolekcija".

 

 

Ērģemē 23. jūnijā pulksten 21 pie Turnas tautas nama teatralizēts uzvedums "Nāc nākdama Jāņu diena".

Kārķos 23. jūnijā pulksten 20 centrā teatralizēts uzvedums "Latvieši tik līgo".

Kultūra un Izklaide