Lūdz dāvināt krāšņos rudens ziedus

Piektdien Valkas kultūras nama darbinieki priecāsies par ikvienu atnesto krāšņumaugu un dārza ziediem, kurus paredzēts izmantot kultūras nama dekorēšanai Latvijas un Igaunijas Nacionālo operu kopkoncertam.

 

"Lai kultūras nams operas māksliniekus un skatītājus sagaidītu krāšņi dekorēts, piektdien pie kultūras nama dežuranta var atstāt atnestās puķes," aicina Valkas kultūras nama pasākumu organizatore Līga Pandalone.

 

Viņa atgādina, ka uz koncertu vēl var paspēt iegādāties biļetes "Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā, arī Valkas pastā un Valkas kultūras namā pie dežuranta. Pārsvarā biļetes iegādājoties valcēnieši un smiltenieši. Kā katru gadu, arī šogad koncertu apmeklēs klausītāji no Rīgas.

 

Latvijas un Igaunijas Nacionālo operu kopkoncerts notiks sestdien pulksten 17.00 Valkas kultūras namā.

 

Šogad valcēniešus koncertā priecēs Latvijas Nacionālās operas solisti Kristīne Gailīte, Aira Rūrāne, Inga Šļubovska, Ilona Bagele, Andris Lapiņš, Jānis Misiņš, Andris Kanniņš un Imants Erdmanis. Igauniju šai pasākumā pārstāvēs izcilais kontrtenors Risto Joosts un Igaunijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķis Edmunds Altmanis.

 

Koncerta pirmajā daļā solisti, Latvijas Nacionālās operas orķestris un koris diriģenta Aigara Meri vadībā izpildīs dažādus V. A. Mocarta, G. Doniceti, Ž. Bizē un K. M. Vēbera darbus. Savukārt otrajā daļā pārsvarā skanēs fragmenti no Dž. Gēršvina operas "Porgijs un Besa", kā arī uzstāsies R. Joosts.

Kultūra un Izklaide