Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mēros un Blomē baudīs koncertu un ballēsies

Valsts svētku laikā pasākumi notiks ne vien Smiltenes novada centrā, bet arī apkārt esošajos pagastos.

 

Svētku laikā rosība notiks Birzuļu tautas namā. 14. novembrī pulksten 18.00 būs svētku koncerts. Tautas nama vadītāja Silvija Lapiņa informē, ka pasākumā uzstāsies Bilskas pamatskolas skolēni un Birzuļu pirmsskolas izglītības grupiņas audzēkņi. Publiku ar dažādiem skečiem priecēs arī amatieru teātris "Mēris". Pēc koncerta paredzēta balle, kurā spēlēs grupa "Kreisais pagrieziens".

Savukārt blomēnieši pagastā lustēsies 17. novembrī. Pulksten 20.00 kultūras namā notiks pasākums "Lai viens otram tuvāk būtu, lietussargs mums visiem viens". Pagasta pārvaldes sekretāre Zigrīda Zuzāne informē, ka tajā būs Valmieras teātra aktieru koncerts ar komponista Emīla Zilberta piedalīšanos.

 

Pasākums notiks pie galdiņiem. Iepriekš jāpiesakās pagasta pārvaldē pie sekretāres vai zvanot pa tālruni 64774371. Pēc koncerta paredzētas dejas. Ieeja bez maksas.Pirmo gadu svētku pasākumi nebūs Brantu pagastā.

Kultūra un Izklaide