Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Muzejs aicina iesniegt darbus 2017. gada Valkas novada mākslinieku darbu izstādei

Valkas novadpētniecības muzejs organizē kārtējo Valkas novada mākslinieku darbu izstādi. Šogad nosaukums un devīze ir „Mana Latvija”. Vienam Latvija ir saulrieti vai saullēkti, citam – varavīksne; vēl kādam – pieneņu pūka, rupjmaize, cilvēki... Mums katram ir sava Latvija. Aicinām novada māksliniekus dalīties ar savām izjūtām.

Kā vienmēr muzejs aicina piedalīties māksliniekus, kas dzīvo vai ir kā citādi saistīti ar Valkas novadu. Izstādē var piedalīties jebkurā žanrā strādājoši mākslinieki ar vienu darbu, kas līdz šim nav eksponēts. 

Lūdzam izstādei darbus iesniegt līdz 2017. gada 24. martam darba dienās plkst. 800 – 1700 Valkas novadpētniecības muzejā – Valkā, Rīgas ielā 64.

Izstāde „Mana Latvija” būs skatāma muzeja Izstāžu zālē no 1. aprīļa līdz 13. maijam.

Izstādes atklāšana paredzēta 2017. gada 1. aprīlī plkst. 1500.

Laipni lūdzam!


Plašāka informācija – muzeja speciāliste Ligita Drubiņa:

                        tālrunis: 647 22198, 

                        e-pasts: [email protected] 

Kultūra un Izklaide