Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūzikas grupa “Backflow” ar valcēnieti Ernestu Lībieti iekļūst MTV Baltic dziesmu topā 12

Grupa "Backflow", kurā piedalās arī vokālists un ģitārists valcēnietis Ernests Lībietis, ar dziesmu "Try" ir iekļuvusi MTV Baltic Top 20. Neapšaubāmi, ka tas ir milzīgs jauno mūziķu panākums.

MTV arī agrāk ir spēlējusi "Backflow" gabalus, taču topā iekļūts pirmo reizi līdzās visām pašlaik pasaulē modīgākajām un populārākajām dziesmām.

Par skatījumu uz ticībuKlipu izveidoja grupas basģitārists Jānis Grants. Tiesa, tur nav neviena kadra ar grupas dalībniekiem. Klips ir visnotaļ oriģināls, veidots dažādu mozaīku tehnikā. Tas ir par grupas puišu skatījumu uz reliģiju un ticību kā tādu.

"Esmu kristietis, tomēr neuzskatu sevi par reliģiozu cilvēku, neeju baznīcā, nepieturos ne pie vienas konfesijas nostādnēm. Es ticu Dievam, ticu Kristum, tomēr tā ir liela atšķirība. Var būt draudzē, izpildīt visus noteiktos rituālus vai vienkārši pieņemt Kristu bez ārišķībām," skaidro Ernests. Viņš pieļauj, ka šādi uzskati daudziem ir nepieņemami.

Bērnības sapnis piepildītsGrupai joprojām mēģinājumi notiek Rīgā, un katrs tās dalībnieks ir līderis savā jomā. Pašlaik mūziķi strādā pie jaunām dziesmām, divas ir jau ierakstītas gada sākumā. Visticamāk, ka ziemā izdosies pastrādāt vairāk, lai sagatavotu jaunu albumu.

Jautāts, kāds gandarījums ir atrasties MTV topā, Ernests nedaudz samulst un tūlīt piebilst, ka tas ir liels gods. "Kādreiz bērnībā domāju - ja varētu iekļūt šajā televīzijas kanālā, tad jau mūžā viss būtu sasniegts. Tagad nu tas ir noticis. MTV ir pazīstams visā pasaulē, un agrāk tāds MTV Baltic pat nevienam sapņos nerādījās," smaida Ernests.

Grupa "Backflow" joprojām aktīvi koncertē, vismaz reizi vai divas mēnesī. Parasti tas ir Rīgā un Lietuvā, jo īpaši Kauņā, kur letiņiem ir savs, turklāt kupls atbalstītāju pulks.

Aicina balsot par savējiem"Try" angļu valodā nozīmē "censties" un tieši šī dziesma, pateicoties jauniešu centieniem, ir mūzikas guru ievērota. Videoklips apskatāms ŠEIT

.

Šo dziesmu atskaņo arī Latvijas mūzikas kanāls (LMK). "Priecājamies, ka šis skaņdarbs ir MTV Baltic Top 20. Šobrīd esam tādā statusā, kas ir to piecu dziesmu topā, kas atrodas aiz divdesmitnieka. Mums ir jāpanāk, lai balsojumā izkristu kāda dziesma no pamattopa un tad tur varēsim iekļūt," skaidro E. Lībietis. ">Viņš aicina balsot ŠEIT!

Komentāri 12

BFfan

Ernest, vajadzētu vienu konci Valkā/Valgā!!!

pirms 9 gadiem, 2009.11.12 10:01

zizuu

wow...respect..par grupu biju dzirdējis, bet, ka tur mūsu novadnieks- nezināju!:)
Piekrītu BFfanam!;)

pirms 9 gadiem, 2009.11.12 11:40

saule

Dziesma ļoti laba, tikai video mazliet garlaicīgs ! :)

pirms 9 gadiem, 2009.11.13 08:14

Sassa

Ernests ir cerīgs arī citās jomās, tikai žēl, ka, sēžot reizi mēnesī pie garā galda, jānoskatās pretimsēdētāju trulajos ģīmjos un jāklausās to dumjās replikas par jomām, kurās paši neorientējas. Bet jābūt pacietīgiem, viss sliktais kaut kad izbeidzas.

pirms 9 gadiem, 2009.11.13 09:06

:)))

:))) protams, no Rīgas uz Valku viņš noteikti atnāca dēļ Valkas milzu algām...

pirms 9 gadiem, 2009.11.13 12:40

to Sassai

Laikam jau nekad neesi piedalījusies domes sēdē, ka maķi tik "uzskatāmi" spriest par pretīmsēdētāju sejām un Ernesta viszinību.Katrs no deputātiem ir speciālists savā jomā un par to arī runā, izsaka savu viedokli.Tavs komentārs ir nevietā un vienkārši nekorekts:(( ĻOTI CERU, KA ARĪ TU MAINĪSIES.

pirms 9 gadiem, 2009.11.13 14:51

to sassai

Neskaud un nenoniecini! Alga interesē katru normālu cilvēku, droši vien arī tevi. Ernests Valkai ir vērtība jau ar to, ka viņam nepiemīt stagnātiska miesta domāšana un viņam nav autoritāšu tādā nozīmē, ka viņš nebaidās teikt, ko domā. Teikt, nevis zākāties.Un vispār, viņš ir pozitīvs džeks un labs mūziķis!

pirms 9 gadiem, 2009.11.13 20:41

Kultūra un Izklaide