Neparasti piedzīvojumi iespējami Ziemassvētkos

Nu jau deviņus mēnešus pa Latviju ceļo fotogrāfiju izstāde "Dievišķā pieskāriens", kurā apskatāmas pārdabiska rakstura bildes, kas fiksētas dažādās pasaules svētvietās.

 

"Šo kolekciju man uzticēja vjetnamiešu sieviete, kas kā misionāre ceļo pa pasauli," stāsta Daiga Bāliņa, kas 12 gadus strādājusi žurnālistikā, bet pirms diviem gadiem viņas dzīve kardināli izmainījusies un nu sabiedrībai kalpojot citādā veidā - D. Bāliņa regulāri vada svētceļnieku grupas uz Medžugorji. Tas ir Bosnijā - Hercogovinā un detalizētāk par šo vietu var uzzināt interneta vietnē www.medjugorje.ru.

 

Izstāde jau bija apskatāma Rīgā, Talsos, Kandavā, Liepājā, tagad mēnesi Tukumā, bet janvārī būs Ventspilī. Pēc tam ekspozīcija dosies uz Zemgali, Vidzemi, Latgali. Top arī dokumentāla filma par Medžugorji, ko pabeigs filmēšanas grupa, kas dosies līdzi Ziemassvētku ceļojumā.

 

"Pagaidām par šiem svētceļojumiem zina ļoti ierobežots skaits cilvēku, tāpēc visi, kurus interesē neparastā fotogrāfiju izstāde un vieta, ko sauc par Medžugorji var zvanīt man pa tālruni 26544596.

 

 

Pat šajā īsajā laika periodā, kopš vadu svētceļnieku grupas, cilvēki pieredzējuši ļoti daudz fizisku un garīgu dziedināšanu, uzbildējuši neparastas fotogrāfijas... tāpēc, man šķiet, ka pavadīt tur Ziemassvētkus ir ļoti svētīgi," nešaubās ceļvede. Viena grupa tur būs no 19. līdz 28. decembrim, bet pareizticīgie aicināti no 4. līdz 13. janvārim.

Kultūra un Izklaide