Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noteikti labākie Valmieras Drāmas teātra mākslinieki

Par 2007./2008. gada sezonas labākajiem aktieriem atzīti Rihards Rudāks, Ivo Martinsons, Vizma Kalme un Ieva Puķe, kā arī jaunais aktieris Mārtiņš Meiers, bet balvu par Mūža ieguldījumu saņēma aktrise Ausma Dūle.

 

"Valmieras Drāmas teātris katru gadu noslēdz ar iepriekšējās sezonas izvērtēšanu. Sākotnēji nominantus izvirza teātra režisori, tālāk ļaujot balsot mākslinieciskajam kolektīvam par kolēģiem - aktieriem un labāko aizvadītās sezonas tehnisko darbinieku," "Ziemeļlatviju" informē teātra literārās daļas vadītāja Edīte Tišheizere.Nav rozēm kaisīts ceļšR. Rudāks saņēma atzinību par Polonija lomu "Hamletā" un Bērentu "Bankrotā", Ivo Martinsons - par titullomu "Hamletā", V. Kalme - par ārstes lomu izrādē "Atvari", I. Puķe - par Ofēliju "Hamletā" un Aksjušu "Mežā". Par sezonas labāko tehnisko darbinieci kolektīvs atzina teātra frizieri Agritu Auniņu.

 

A. Dūle savā uzrunā atgādināja, cik svarīga ir teātra misija, cik nozīmīgs ir mākslas uzdevums, neļaujot cilvēka apziņai snaust, kad tautu piemeklē grūti laiki. "Aktieris savā mūžā saņem aplausus un ziedus, bet tas ir darbs, kas nav rozēm kaisīts ceļš," uzsvēra māksliniece.

 

 

Atpūtīsies Dikļu pils kompleksāBalvas un laba vēlējumus teātra darbiniekiem pasniedza arī teātra atbalstītāji, sadarbības partneri un draugi. Šīs sezonas ģenerālsponsors akciju sabiedrības "Valmieras piens" padomes priekšsēdētājs Harijs Panke pasniedza balvu izrādes "Hamlets" radošajam kolektīvam, īpaši suminot režisoru Oļģertu Kroderu un

Kultūra un Izklaide