Notiek Latvijas-Igaunijas festivāls "Borderrock"

Šodien Valkas brīvdabas estrādē jau piekto reizi notiks Latvijas-Igaunijas rokfestivāls "Borderrock", aģentūru LETA informēja Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne.

 

Kā pastāstīja Medne, Latvijas-Igaunijas festivāls "Borderrock" ir kļuvis par tradīciju daudziem tā apmeklētājiem. Katru gadu šis festivāls uz vienas skatuves pulcē jaunās, kā arī sevi pierādījušās grupas gan no Latvijas, gan Igaunijas, radot vienreizēju iespēju baudīt atšķirīgu tautu mūziku.

 

 

Šogad Latvijas-Igaunijas festivāls "Borderrock" notiks piekto reizi. Tradicionāli grupu uzstāšanās koncerts sāksies plkst.15 un uz vienas skatuves kāps grupas "Remeber me not" (Igaunija), "Oranžās brīvdienas" (Latvija), "NMR" (Igaunija), "M.A R T. A" (Latvija), "Stem" (Igaunija), "Pčoli" (Latvija), "Into Salvation" (Igaunija), "Gaserata" (Latvija), "Tumors" (Latvija), "Lahesoda" (Igaunija), "Inokentijs Mārpls" (Latvija), "Veljekset Perse" (Somija), "Mofo" (Latvija), "Vanished Vikings" (Igaunija).

Iespaidu par elektroniskās mūzikas attīstību, virzību, kā arī par savām izjūtām, uzskatiem rādīs četri Dj no Latvijas.

 

 

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas un Igaunijas jauniešu integrāciju, attīstot izklaides iespējas dzimtajā pusē. Tāpat festivālam ir arī informatīva loma. Tas ļauj iepazīt ikdienas ēnā paliekošās mūzikas plūsmu, kas nav orientēta uz populārās un komerciālās mūzikas virzieniem.

 

Kultūra un Izklaide