Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks senioru deju festivāls “Papardes zieds

Rīt pulksten 19.00 Blomes pagasta Jeberlejas estrādē jau trešo reizi notiks senioru deju festivāls "Papardes zieds". Šogad piedalīsies 15 deju kolektīvi.

 

Blomes senioru deju kolektīva "Papardes" vadītāja un pasākuma organizatore Ženija Daudziete informē, ka šogad festivālā piedalīsies: "Vīgriezes" no Apes, "Mežrozītes" no Palsmanes, "Pīlādzītis" no Smiltenes,

 

 

"Vijolītes" no Vijciema, "Fejas" no Vaidavas, "Papardes" no Blomes, "Reveranss" no Gulbenes, "Salacietes" no Vecates pagasta, "Zelta rudens" no Valkas, "Oduvančik" no Valgas, "Liepas" no Braslavas, "Jautrās vecmāmiņas" no Sangastes, "Rudens roze" no Jelgavas, "Rudens rozes" no Burtniekiem, senioru deju kolektīvs no Mārsnēniem. Deju starplaikos skatītājus ar dziesmām priecēs "Nāburgi" no Valkas.

 

"Ideja par šo pasākumu radās, jo Blomē ir liela, brīnišķīga estrāde. Mums ir savs deju kolektīvs, arī apkārtējos pagastos ir daudz dejotāju, tādēļ nolēmām, ka vajag sanākt kopā un sadancoties," stāsta Ž. Daudziete.

 

Viņa piebilst, ka Smiltenes pusē pirmais senioru deju kolektīvs bija Blomes "Papardes". Tad izveidojās "Sapnis" Trikātā, pēc tam arī deju kolektīvi Vijciemā, Smiltenē un Palsmanē. "Senioru dejas ir ļoti vērtīgas veselībai. Eiropā šīs dejas aizsākās tieši kā veselības kustība, bet mums, latviešiem, ar to vien nepietiek. Mēs latiņu paceļam augstāk - mākslinieciskā līmenī. Braucam un uzstājamies," spriež Ž. Daudziete.

 

„Gadiem bagātākās dejotājas ir Smiltenes "Pīlādzītī". Es jau viņām esmu teikusi - dejojat trešo gadu un izskatāties par trīs gadiem jaunākas. Un tā arī ir," priecājas Ž. Daudziete. Uz senioru deju festivālu laipni aicināti visi interesanti. Pēc pasākuma spēlēs dzīvā mūzika un dejas varēs turpināties.

Kultūra un Izklaide