Ozolkalnā atvērs vasaras piedzīvojumu parku

No šodienas Cīrulīšos pie Cēsīm būs atvērts Ozolkalna piedzīvojumu parks aktīvās atpūtas cienītājiem, aģentūrai LETA pastāstīja slēpošanas un atpūtas parka "Ozolkalns" valdes priekšsēdētājs Gatis Senkāns.

Pēc Senkāna teiktā, Ozolkalna piedzīvojumu parks ir ievērojams gan ar savu trošu nobraucienu kopējo garumu, no kuriem garākais ir 250 metru, gan ar atrakciju daudzveidību un oriģinalitāti. Ozolkalna piedzīvojumu parkā ir iespēja izmēģināt vairāk nekā 60 atrakcijas - augstu un zemu kokos izvietoti dažādi virvju ceļi, pārejas un šķēršļi, kā arī ierīkoti nobraucieni pa trosēm. Laižoties pa garākajiem šāda veida nobraucieniem Latvijā, gar ausīm svilpo vējš un acīm paveras lielisks skats uz Gaujas senlejas koku galotnēm, sola trases īpašnieki.

Ozolkalna piedzīvojumu parks konstruēts sadarbībā ar pieredzējušiem Francijas inženieriem, kuri līdzīgus parkus veidojuši daudzās pasaules valstīs un savas zināšanas izmantojuši, lai radītu oriģinālas atrakcijas, kas piemērotas mūsu videi un no kurām daudzas citur Latvijā nav sastopamas.

Lielais atrakciju skaits nodrošina iespēju izvēlēties saviem spēkiem, vēlmēm un drosmei atbilstošāko. Trosēm, virvēm un koka platformām ir visi nepieciešamie stiprinājumi. Katram apmeklētājam tiek izsniegta drošības josta, un instruktors sniedz nepieciešamo apmācību, lai ikviens atrakcijas varētu iziet bez starpgadījumiem. Ozolkalnā ir arī skolas vecuma bērniem piemērotas atrakcijas.

Kultūra un Izklaide