Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palsmanē Lieldienas sagaidīs sportojot

Svētdien, 24. aprīlī, pie pagasta kultūras nama (pagalmā pie estrādes) gaidīs visus, kuri Pirmās Lieldienas vēlas aizvadīt sportiskā gaisotnē kopā ar draugiem un paziņām.

Palsmanes kultūras nams un bērnudārzs kopā ar pagasta jauniešiem rīkos sporta spēles dažāda vecuma iedzīvotājiem.

Pasākumu pulksten 11 atklās pagasta bērnudārza audzēkņu koncerts, ieskandinot "Mazulīšu sporta spēles" pirmsskolas vecuma bērniem, informē Palsmanes kultūras nama vadītāja Aija Zeibote.

No bērniem sporta spēļu stafeti pārņems mazulīšu vecāki. Notiekošo vēros žūrija, noskaidrojot aktīvākās ģimenes. Pēdējie sportos jaunieši, kuri arī paši rīko šo pasākumu, iekļaujot tajā pat pārbaudījumus senlatviešu stilā. Jauniešu sporta spēļu iniciators ir Andris Kugrēns.

Kamēr vieni palsmanieši sportos, citi turpat pie kultūras nama uz ugunskura lielā katlā vārīs skābeņu zupu un cienās visus Lieldienu svinētājus.

A. Zeibote informē, ka pasākumā arī vāks ziedojumus Smiltenes novadā rīkotajai labdarības akcijai "Balta, balta Tava sirds", lai palīdzētu novadā dzīvojošiem bērniem ar īpašām vajadzībām. Akcija noslēgsies Smiltenē 1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā.

Kultūra un Izklaide