Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palsmanē līnijdeju maratons

Šo sestdien, 28. februārī, Palsmanes kultūras namā par spīti grūtajiem laikiem dejos līnijdejas. Līdz šim ciemos pieteikušies 10 kolektīvi, neskaitot mājiniekus.

 

Tas būs līnijdeju maratons, ko palsmanieši rīko jau otro gadu. Šoreiz pasākumam izraudzīts moto "Par spīti grūtiem laikiem". Sākums - pulksten 18.00.

 

Pasākumā skatītāji redzēs gan vietējos dejotājus, Palsmanes kultūras nama kolektīvu "Let 's Dance", gan viesus no pašu rajona - Variņiem, Grundzāles, Smiltenes un Valkas, kā arī no Valmieras, Alūksnes un Gulbenes rajona.

 

Līnijdeju maratons daļēji ir slēgts pasākums, jo zāli aizpilda dejotāji. Taču skatītājiem vietas arī šogad tiks pataupītas balkonā. "Priekšnesumi ir interesanti. Katrs kolektīvs sevi prezentē ar izdomu, un tur ir gan līnijdeja, gan drusciņ teātra šovs," stāsta kolektīva "Let 's Dance" vadītāja Gunita Skare. Kolektīvu vada arī Elīna Krēsliņa.

 

Marta nogalē Palsmanes līnijdeju kolektīvs svinēs trīs gadu jubileju. Deju maratonu viņi rīko otro reizi, jo pirmajā gadā vēl jutušies mazi un nedroši.

 

 

Arī šogad kolektīvi atklās maratonu ar trīs iesildīšanās dejām. Tām sekos priekšnesumi, un tad - dejas bez apstājas.

 

Katrs kolektīvs iesniegs savu deju "top 10". G. Skare lēš, ka kopā sanāks aptuveni 70 dejas. Dejotājiem būs laba iespēja pārbaudīt savu izturību.

 

Palsmanes dejotājas par godu šim pasākumam pat bija pasūtījušas jaunas blūzes, diemžēl šoreiz tās nesanāks uzvilkt. Aizkavējusies tērpu piegāde pa pastu, tāpēc visas dejotājas savas blūzes vēl šīs nedēļas sākumā nebija saņēmušas.

Kultūra un Izklaide