Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palsmanes pagastā notiks Valkas rajona 8. Grāmatu svētki

30. oktobrī Smiltenes novada Palsmanes pagastā notiks Valkas rajona 8. Grāmatu svētki, kuru laikā tiks popularizēta grāmatu lasīšana, piedāvāta iespēja iepazīties ar jaunākajām grāmatām, notiks tikšanās ar rakstniekiem, dzejniekiem un publicistiem.

 

Pasākumā paredzēta publiskā diskusija "Kad brauksim kā Eiropas Savienībā " ar satiksmes ministra Kaspara Gerharda piedalīšanos. Interesenti varēs tikties ar grāmatas "Observators" autoru advokātu Andri Grūtupu, notiks saruna ar Annu Žīguri par viņas jauno grāmatu „Viņi". Grāmatu svētku noslēgumā Smiltenes, Strenču un Valkas novadu sievietes, kas čakli adīja rakstainus cimdus NATO sammitam, saņems krāšņu grāmatu ar noadīto cimdu fotogrāfijām, paredzēta arī jaunāko grāmatu izloze.

 

Grāmatu svētku programmā bērniem un jauniešiem paredzēta, tikšanās ar dzejniekiem Andri Akmentiņu un Pēteri Brūveri, mazos svētku dalībniekus rotaļās iesaistīs folkloristi Iveta un Vidvuds Medeņi, savu erudīciju skolēni varēs parādīt viktorīna "Palsmanes spēle". Kosmetoloģe Inga Zaļkalne pasākuma gaitā sniegs konsultācijas par kosmētikas lietošanu meitenēm.

 

Grāmatu svētku laikā Palsmanes kultūras nama foajē darbosies grāmatu komercizstāde, kurā savu produkciju piedāvās izdevniecības: Lauku Avīze, Zvaigzne ABC (pie kultūras nama), Nordik, Tapals, Jumava, Avots un Vizuālais Elements, Likteņstāsti, Poligrāfijas Infocentrs.

 

Svētkus organizē Valkas pilsētas bibliotēka, Valkas rajona padome, Smiltenes novada Palsmanes pagasta pārvalde un Lauku bibliotēku atbalsta biedrība.

Kultūra un Izklaide