Pēc grāmatām - klavieres 1

Pēc rudens darbiem cilvēkiem atkal būs laiks grāmatu lasīšanai. Lasāmvielu ar jaunām grāmatām var papildināt arī Smiltenes pagasta Kalnamuižā biedrības "Smiltenes pagasta attīstībai" telpās.

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka biedrība īstenoja projektu un iegādājās 146 jaunas grāmatas. Tās pieejamas ikvienam interesentam ēkā Kalnamuiža 5 (virs ēdnīcas).

Biedrības "Smiltenes pagasta attīstībai" valdes priekšsēdētāja Maira Kupriša lūdz iedzīvotājus nākt pēc grāmatām pēcpusdienās, sākot no pulksten 14. Ja kāds tomēr vēlas ierasties ātrāk, lūgums iepriekš zvanīt M. Kuprišai pa tālruni 29242169.

Tagad biedrībai "Smiltenes pagasta attīstībai" padomā ir jauns projekts, ko tā vēlas iesniegt nevalstiskās organizācijas "Abulas lauku partnerība" izsludinātājā konkursā nākamā gada sākumā. "Tajā pat ēkā, kur ir mūsu mājvieta, atrodas senas klavieres, iespējams, izgatavotas aizvadītā gadsimta 30. gados.

Vēlamies saglabāt kultūrvēsturisko mantojumu un restaurēt šo instrumentu. Tagad meklējam meistaru, kurš spētu tādu darbu paveikt. Klavieres varētu izmantot mūsu pagasta vokālais ansamblis un teātris," cer M. Kupriša.

Komentāri 1

Ak nu vai

Ielieciet Google. Būs pietiekoši daudz klavieru skaņotāji- restauratori rodami. Lēti jau gan tas nebūs. Bet Smiltenes pagasts jau bagāts. Lai veicas!

pirms 9 gadiem, 2011.09.27 21:05

Kultūra un Izklaide