Pēc piedalīšanās televīzijas šovā "Zvaigžņu lietus" Antess izveidojis duetu ar Gintu Ēķi 2

Pēc piedalīšanās telekompānijas "LNT" šovā "Zvaigžņu lietus" žurnāla "Rīgas Viļņi" galvenais redaktors Kaspars Antess izveidojis saskanīgu duetu ar jauno, talantīgo dziedātāju Gintu Ēķi.

Pirmo kopīgo koncertu Antess un Ēķe rīkos 8.martā, kad ar īpaši Sieviešu dienai veltītu koncertprogrammu uzstāsies Baltezera viesnīcas "Baltvilla" restorānā "Sunset", aģentūru LETA informēja viesnīcas "Baltvilla" mārketinga speciālists Kaspars Daugalis. Antess atzina, ka tā būs "sajūtu ziņā krāsaina programma". Koncerta programmā iekļautas dziesmas, sākot no romantiskajām Sinatras dziesmām, beidzot ar karstasinīgajām latīņamerikāņu un čigānu dziesmām.

Plānots, ka tuvākajā laikā jaunais duets kopīgi studijā ierakstīs vienu no visu laiku liriskākajām latviešu dziesmām, kuru pavasarī iecerēts palaist arī radio rotācijā.

 

Komentāri 2

soja

Super!!!! Visu laiku domāju, ka tieši šos jauniešus vajadzēja likt pārī, nu protams, dziedāšanas šovā. Gintai galīgi nepiestāv :) tagadējais dziedāšanas partneris. Meitene ar tik spēcīgu, skanīgu balsi, bet kopā ar deputātu jādzied vieglās latvju galda dziesmas.

pirms 13 gadiem, 2008.02.29 22:42

vija

sojai!
Nu tieši par šo darbā runājām, ka būtu forši.
Turies Ginta, mēs Tevi šajā izvēlē atbalstam.

pirms 13 gadiem, 2008.03.01 07:28

Kultūra un Izklaide