Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmoreiz Valmierā ciemos žurnāla “UNA” meitenes!

2. decembrī plkst. 18:00 J. Daliņa Sporta Rehabilitācijas centrā uz īpašu tikšanās reizi visas daiļā dzimuma pārstāves ielūdz žurnāls "Una".

Ikdienas steiga un piesātinātais dzīvesveids nereti liek piemirst par mūsu sievišķīgajām vēlmēm un tik vērtīgo laiku sev, tāpēc žurnāls "Una" aicina šo piektdienas vakaru pavadīt sarunās par sievietes pasauli, mentālo un fizisko veselību, kā arī iepazīties ar dažiem stila skolas noslēpumiem. Pasākumā ar sava amata arsenāla padomiem dalīsies populārā modes analītiķa Konstantīna Bogomolova stila skolas pasniedzēja un modes pazinēja Evita Ormane. Stiliste ne tikai uzkrājusi pieredzi darbā ar klientiem, konsultējot individuāli, bet arī devusies kopā ar dāmām uz iepirkšanās centriem un palīdzējusi izvēlēties sev piemērotāko apģērbu un aksesuārus. Tādēļ arī šajā vakarā pasākuma apmeklētājām būs iespēja uzzināt Evitas Ormanes stila noslēpumus un knifus gan klausoties stāstījumā, gan iepazīstot vizuālus piemērus klātienē.

Personības izaugsmes treneris Andžejs Reiters iepazīstinās un iedvesmos ar nopietnām atziņām citādākā skatījumā, kā stipināt savu mentālo un fizisko veselību, savukārt vakara noslēgumā kā ķirsītis uz putukrējuma tortes ciemosies žurnāla "Unas" meitenes.

Uz atvērtām sarunām par sievieti pasaulē un pasauli katrā no mums, aicinās žurnāla galvenā redaktore Džina Briška, redatore Lauma Lūse un žurnāliste Ilanta Krastiņa. Meitenes pastāstīs par žurnāla tapšanu ikdienā, atklājot arī dažādus interesantus aizkulišu momentus. Tāpat ikvienai pasākuma dalībniecei būs iespēja ielūkoties tēmās, ko varēs izlasīt decembra numurā.

Pasākuma noslēgumā pārsteigums! Nenokavē pieteikšanos, jo vietu skaits ir ierobežots!

Ieeja bez maksas!

Pieteikšanās pa tālruni 64224184 vai ierodoties personīgi Sporta Rehabilitācijas centrā Valmierā, J.Daliņa ielā 2!

Kultūra un Izklaide