Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plāņos pasākumi notiks

Sazinoties ar Plāņu pagasta kultūras dzīves organizatori Sarmīti Cauni, viņa pastāsta, ka paralēli darbam Plāņos jau kādu laiku strādā arī Strenču pilsētas kultūras centrā.

S. Caune mierina, ka Plāņus neatstās novārtā, un sola, ka vismaz divas reizes mēnesī pagasta iedzīvotāji varēs apmeklēt Plāņu tautas namu vai biedrības "Kāre" rīkotos pasākumus. Iecerēts, ka vēl šomēnes "Kāres" jaunatklātajā izstāžu zālē varēs aplūkot aizsaulē aizgājušās smiltenietes Birutas Žurovskas gleznu izstāde, kā arī notiks viņas dzejas lasījumi.

Šī būs jau otrā izstāde, kura iekārtota jaunajās telpās. S. Caune novērojusi, ka plānēnieši vēlas apskatīt reālas lietas, piemēram, rokdarbus, tāpēc tas izstāžu rīkotājiem ir jāņem vērā un jācenšas atrast izstāžu tematiku, kura interesētu pagasta iedzīvotājiem. Pirmā izstādē bija aplūkojami rokdarbi, kas tiešām ieinteresēja apmeklētājus.

Jau zināms, ka novembrī pagastā būs divi pasākumi. 16. novembrī, atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, Jaunklidža saieta namā koncertu sniegs Strenču jauktais koris "Rītu puse". Pēc koncerta pie saieta nama būs svecīšu ugunskurs. Savukārt 17. novembrī Plāņu tautas namā uzstāsies Alūksnes novada Veclaicenes kultūras nama dziedošo kolektīvu koncerts. Pēc koncerta būs balle, kurā spēlēs valmierieši "Hardijs un Co".

Kultūra un Izklaide