Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Projekts noslēdzas ledus pagrabā 1

Ar izstādi galerijā "Ledus pagrabs" Valmierā noslēdzas Ulda Balgas un Alda Dubļāna projekts "Reflex Antiqua". Šī ir piektā izstāde pēc Rīgas, Saldus, Talsiem un Valkas.

Ekspozīcija bija veltīta studijas 30 gadu pastāvēšanas jubilejai. To valmierieši var aplūkot kopš otrdienas. Izstādes noslēgums un tikšanās ar autoriem paredzēta 5. martā pulksten 16.00.Par šo projektu "Ziemeļlatvija" jau ir rakstījusi, taču šoreiz daži vārdi par lielisko galeriju "Ledus pagrabs" un tās vadītāju, mākslas zinātnieku Aivaru Leiti.

Galerijā izstādās ne tikai Valmieras mākslas skolas audzēkņi, pedagogi un bijušie audzēkņi, kas tagad kļuvuši par profesionāliem māksliniekiem, bet arī daudzi citi visnotaļ interesanti mākslinieki.

Galerija pieder Valmieras Valsts ģimnāzijai, kurā mācās arī valcēnieši. Tās direktors Jānis Zemļickis "Ziemeļlatvijai" izrādīja skolā notiekošās mākslas aktivitātes. Direktors ir sabiedriski ļoti aktīvs cilvēks un prot piesaistīt sponsoru līdzekļus skolas darba uzlabošanai.

Ģimnāzijā katru mēnesi notiek divas nozīmīgas izstādes - galerijā un pašā ģimnāzijas ēkā. J. Zemļickis mākslas aktivitātes uzskata par ļoti nozīmīgām skolēnu audzināšanā.

A. Leitis, jautāts, vai nav sabojāts kāds mākslas darbs, kā jau tas ar pusaudžiem notiek, atbildēja, ka nekad tas nav noticis. Pašlaik aktuāla ir iecere galerijā izveidot viena aktiera teātra izrādes.

Komentāri 1

acs

žēl, ka no visa ilgo gadu laika, ir izstādi nez kāpēc tikai divi autori? vai tiešām f.s. Reflex tikai divi dalībnieki bija?
''A. Leitis, jautāts, vai nav sabojāts kāds mākslas darbs, kā jau tas ar pusaudžiem notiek, atbildēja, ka nekad tas nav noticis.''
Nu par šo rindkopu runājot, laikam nav jābrīnās par žurnālista k-ga jautājumu, jo ar viņu arī tā notiek... Respektīvi- A.Dubļāna k-gam rodas kādreiz vēlme sabojāt kāda cita darbu. Ko arī nav kavējies izdarīt.

pirms 10 gadiem, 2009.02.09 12:00

Kultūra un Izklaide