Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Radiostacija „Radio Trīs” maina programmas nosaukumu 1

Vidzemes radiostacija „Radio Trīs" paziņo saviem klausītājiem par programmas nosaukuma maiņu. Turpmāk ēterā radiostacija strādās ar nosaukumu „Capital FM Vidzeme". Pats uzņēmuma juridiskais nosaukums SIA „Radio Trīs" nemainās.

 

Radiostacijas direktors Ivars Ceriņš skaidro:

 

„Iemesls programmas nosaukuma maiņai ir tāds, ka daudzi cilvēki jauca Latvijas Radio 3 un Radio 3. To apliecināja arī TNS Latvija, kas veic aptaujas par radiostaciju reitingiem. Pamatojoties uz Radio un TV likumu, kurā teikts, ka programmas nosaukums nevar maldināt klausītāju, uzņēmuma valde pieņēma lēmumu mainīt programmas nosaukumu.

 

Kopš tā laika, kad SIA „Mediju Investīcijas Baltijā" kļuva par 100% SIA „Radio Trīs" īpašnieku, sākās cieša sadarbība ar Radio „Capital FM" dažādu raidījumu un ziņu producēšanā. Tieši tāpēc reizēm klausītājs nesaprata, kuru raidstaciju īsti klausās. Vai Radio 3 vai Capital FM. Tāpēc turpmāk radiostacija „Radio Trīs" maina programmas nosaukumu uz Capital FM Vidzeme."

 

Oktobra sākumā radio valde iesniedza NRTP (Nacionālajā radio un TV padomē) pieteikumu par programmas nosaukuma maiņu un 8.oktobrī NRTP sēdē lēmums tika apstiprināts.

Radiostacija atgādina, ka joprojām raida Cēsu rajonā un Siguldā 104,7Mhz frekvencē, Valmieras rajonā - 103,4Mhz, Valkas rajonā - 103,1Mhz, Limbažu rajonā - 103,0Mhz FM diapazonā.

Komentāri 1

Ilze

Vai pietruka latviesu valodas vardu nosaukumam?

pirms 10 gadiem, 2009.10.23 14:02

Kultūra un Izklaide