Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rasmas Urtānes autorvakars „Lai dzeja skan”

Trešdien, 7.septembrī plkst.18.00 Valkas novada Centrālajā bibliotēkā (Valkā, Rīgas ielā 22) ar dzejnieces, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) pasniedzējas, dzejnieces Rasmas Urtānes grāmatas ,,Kastaņu sniegs" prezentāciju tiks ieskandinātas 2011.gada Dzejas dienas. Pasākumā „Lai dzeja skan" dziedās un spēlēs R.Urtāne. Pasākuma apmeklētāji varēs iegādāties grāmatu „Kastaņu sniegs".

Rasma Urtāne ir vadošais lietvedības speciālists Latvijā, LLU lektore, grāmatu „Palīgs lietvedībā", „Lietvedība un arhīvs", kā arī dzejoļu krājumu „Kā smaržo zeme", „Pērkonu ziedā" un „Kastaņu sniegs" autore. R.Urtāne ir plaši pazīstama latviešu literātu vidū. Viņa ir Jelgavas Latviešu  biedrības dzejnieku kluba ,,Pieskāriens" vadītāja.

 Vai saprast var, cik strauji dienas rit:  Jau manā logā atkal rudens klauvē,  Jau pulksten's divpadsmito stundu sit -  Es drīz vairs nebūšu tik jauna.  Lai dzeja skan,  Tā ļauj Tev iejusties  Sirds dzelmē savā,  Dvēselītē manā.  Un pulksten's sit,  Un gadi rit...  Mēs drīz vairs nebūsim tik jauni.                      /R.Urtāne/

 Laipni aicināts ikviens interesents. Ieeja - bez maksas.

Kultūra un Izklaide