Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rassell nomaina dziedātāju Sabīni Berezinu pret Samantu Tīnu. 1

Producents un mūziķis Rassell vairāk kā gadu bija aktīvi strādājis pie sava jaunā albuma izveides. Albums jau gandrīz tika pabeigts un tā ierakstā piedalījās arī dziedātāja Sabīne Berezina.

Bija plānots, ka jaunais mūzikas albums dienasgaismu varētu ieraudzīt jau šā gada oktobra mēnesī, tā prezentācijai bija paredzēta vērienīga koncerttūre.

Diemžēl šo plānu realizāciju kā ar melnu svītru pārvilka Rassell dueta partnere, dziedātāja Sabīne Berezina, kura nevienu nebrīdinot, aizgāja uz jaunā TV šova ‘'O!Kartes Skatuve. Dzimuši mūzikai'' atlasi un iekļuva tajā.

Kā zināms, šova dalībnieki četrus mēnešus dzīvos slēgta tipa apstākļos, bez iespējas pamest šova telpas, līdzīgi kā tas bija vienā no Latvijas pirmajiem realitātes šoviem ‘'Talantu fabrika''.

Līdz ar to dziedātāja nevarētu pilnvērtīgi popularizēt kopīgo albumu un piedalīties koncertos. Pēc neliela pārdomu brīža tika rasts veiksmīgs risinājums Rassell muzikalā dueta turpinājumam.

Sadarboties ar Rassell vēlmi izteica populārā dziedātāja Samanta Tīna, kura nupat uzsākusi dalību arī kādā jaunā raidījumā, TV 3 muzikālajā šovā ‘'Mūsu zelta dziesma''.

Abi mākslinieki par kopīgu dziesmu bija runājuši jau vasaras sākumā, un beidzot šie plāni ir veiksmīgi īstenojušies!

Tuvākajā laikā, dažas plānotā albuma dziesmas tiks pārdziedātas un pārveidotas jaunā skanējumā, lai mēs varētu izbaudīt specifiski šarmanto Tīnas balss tembru.

Jāsaka, ka albums vairs nebūs tāds, kāds bija paredzēts, jo tās dziesmas, kuras jau ir palaistas apritē un daudzas citas, kas ir iedziedātas ar Sabīni, netiks iekļautas albumā.

‘'Daudz darba bija ielikts visā šajā projektā, bet Sabīne izrādījās nepateicīga un viņas rīcība nebija diez ko ‘'smuka''.

Ceru, ka sadarbība ar Samantu Tīnu izveidosies produktīvāka un jau tiek taisītas pavisam jaunas kompozīcijas jaunam projektam,'' saka Rassell.

Piedāvājam noklausīties pirmo kopīgo Rassell un Samantas Tīnas dziesmu ‘'Lai neatrod'', kuras mūzikas autors ir Rassell, bet vārdu autors - Oskars Deigelis.

Komentāri 1

Kultūra un Izklaide