Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāksies Vijciema pagasta dienas

No 4. līdz 7. augustam notiks Vijciema pagasta dienas. Patiesībā pasākumu programma sāksies jau rīt, 3. augustā pulksten 18.00 ar talku, lai sakoptu tautas nama zāli un skatuvi pagasta dienu norisei. Visi aicināti ņemt līdzi darba rīkus, par to konsultējoties ar tautas nama vadītāju Vitu Bērziņu.

"Šoreiz novada svētki ir kā pasākumu buķete, lai akcentētu pašus cilvēkus, kuri ir atbraukuši un satikušies. Pasākumi ir vairāk kā fons, lai pašu cilvēki un viesi būtu priecīgi un justos kā mājās," stāsta V. Bērziņa.

Pēc talkas telpām vajadzētu kļūt mājīgākām, un tajās varēs rīkot dažādus pasākumus. Kā informē pagasta kultūras dzīves vadītāja, talkas laikā plānots noņemt parketu, lai varētu izmantot zem tā atrodošos grīdas pamatsegumu. Savukārt virs skatuves ieplānots uzbūvēt jumtu. Talkā aicināti visi brīvprātīgie.

4. augustā no pulksten 8 līdz 13 pagasta centrā notiks tirdziņš, kur varēs iegādāties gan našķus, gan citas lietas.

5. augustā pulksten 14 tautas namā iecerēta akcija "Uzzīmē prieku!", kurā piedalīties aicināti bērni, jaunieši, skolēni un visi interesenti ar ģimenēm. Akcijas laikā tās dalībnieki apzīmēs tautas nama sienas un tās izdaiļos ar ziediem un meijām, lai šo vietu padarītu tīkamāku.

Līdzi ņemamas krāsas. Detalizētāku informāciju par to var gūt pie pasākuma koordinatores V. Bērziņas pa tālruni 29386820. Pulksten 18 visi puķu audzētāji aicināti pulcēties pie baznīcas (lietus gadījumā baznīcā), lai kopīgi veidotu ziedu izstādi, kas būs apskatāma arī nākamajās divās dienās. Izstādei der jebkādu šķirņu ziedi un to kompozīcijas. Uz baznīcu tie nogādājami savos traukos.

6. augustā pulksten 20 tautas namā notiks teātra izrāde "Par tikumību nerunāsim". Tajā iekļauti divi viencēlieni - komēdijas, un tos ir sagatavojis vietējais amatierteātris. Pusstundu pirms izrādes un arī pēc tam tautas namā darbosies bufete "Radu un draugu satikšanās" ar kāpostiem, desiņām un Brenguļu alu. Pulksten 22 uz balli ielūdz grupa "Bruģis".

7. augustā pagasta dienas noslēgsies ar kapusvētku dievkalpojumu kapos pulksten 13. Tajā kalpos mācītājs Raitis Jākobsons.

Kultūra un Izklaide