Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sestdien ap pulksten vieniem dienā caur Valku izbrauks amerikāņu auto karavāna 5

Nu jau 7. gadu pēc kārtas valcēnieši sestdien varēs priecāties par veco amerikāņu auto parādi. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, automobiļu karavāna savu gaitu uzsāks apmēram pusvienos no Valkas pagasta Sēļiem.

 

No Sēļiem gar stadionu automobiļi dosies uz Valku un apmēram pulksten 13.00 tos redzēsim Rīgas, Semināra un Raiņa ielā. Ērta apskates vieta būs pilsētas centrā. Šoreiz apstāšanās Valkā nenotiks.

 

"Pēc Valkas paredzēts izbrauciens pa Valgas ielām, un visiem tiem, kuri vēlas šos automobiļus apskatīt tuvplānā, tāda iespēja dota laukumā pie Valgas bibliotēkas," stāsta pasākuma kurators Latvijas pusē Uldis Platnieks.

 

Muzikālajā sadaļā Diksylendā rokenrolu spēlēs astoņas grupas no Somijas, Vācijas, Krievijas, Anglijas, Nīderlandes un Zviedrijas. Ļoti interesants ir zviedru Elvis. Pērn pēc pasākuma Valgā viņš devās uz Memfisu (ASV), kur notika vispasaules konkurss par labāko rokenrola karaļa Elvisa Preslija attēlojumu.

 

 

Tad, lūk, šis zviedru Elvis konkursā uzvarēja. Sestdien Dyksilendā notiks kāzas, kurā viņš laulās kādu pāri. Tiesa, viņi jau ir precējušies, taču vēlas to atkārtot rokenrola zvaigznes izpildījumā.

 

Vēl no mūziķiem tusiņā piedalīsies savdabīgs igauņu saksofonists Andero. Organizatori vēlas sagādāt pārsteigumu, iepazīstinot Elvisu ar Andero, lai abi kopā muzicētu.

 

Jautāts, cik daudz viesu saietā gaidāms, U. Platnieks atbild, ka to neviens nezina, taču paredz, ka apmēram tikpat, cik iepriekšējos gados, tostarp arī valcēnieši.

 

Kā allaž, Diksylendā darbosies pirts, dušas, varēs iegādāties ēdienu un dzērienus. Tie, kam patīk rokenrols, sestdienas vakarā varēs gūt patiesu baudu.

 

Atšķirībā no daudziem citiem izklaides pasākumiem, Diksylendas īpašnieks Jari Kuivonens visu organizē pats, neizmantojot sponsorus. Ja veicas, tad bilance esot pa nullēm. Uz pasākuma vietu jābrauc 12 kilometru Veru virzienā.

 

 

Detalizētāk ar šo un iepriekšējo gadu pasākumiem, kā arī biļešu cenu var iepazīties interneta vietnē www.valgacruising.ee.

Komentāri 5

Uz pasākuma vietu Diksyledu jābrauc 12 kilometru Veru virzienā. Tātad tā ir vieta, kur viņi tusēs.

pirms 10 gadiem, 2009.07.24 10:20

Kultūra un Izklaide