Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sesto gadu “salidos” pensionāri 1

Smiltenes pensionāru apvienība aicina ikvienu interesentu piepulcēties braucienam uz Latvijas pensionāru salidojumu un koncertu Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, 23. augustā.

Šis pasākums notiks jau sesto gadu. Smiltenieši nav bijuši klāt tikai pirmajā salidojumā.Pensionāru apvienības vadītāja Aija Meldere intriģē līdzbraucējus, uzsverot, ka tas ir jauks, emocionāls pasākums, kurā skan dziesmas un tiek dejots.

Šogad salidojumā piedalīsies vairāk nekā 50 vecākās paaudzes kolektīvu no Latvijas un viesi no kaimiņvalstīm. Savu dejot gribu un prasmi vecākā paaudze parādīs arī Eiropas dejās. Šis koncerts notiks pie Majoru kultūras nama.

Pēc koncerta Dzintaru koncertzālē visi dosies pie jūras aizdegt svecītes Baltijas vienotības godināšanai. "Vislielākās emocijas man bija pirmajā gadā, kad jūras krastā bija arī ugunskuri un dalībnieki arī tur vēl dziedāja un dejoja," atceras A. Meldere.

Interesentiem, kuri vēlas braukt uz pensionāru salidojumu, jāpiesakās līdz 20. augustam, zvanot pa tālruni 64773664 vai 26425167. Līdzi jāņem svecītes.

"Lūgti visi, kuri kas vēlas piedalīties un būt kopā šajā pasākumā. Vecumam nav nozīmes. Domāju, ka mūsu koncerts aizraus ne mazāk, kā "Jaunais vilnis"," cer Smiltenes pensionāru apvienības vadītāja.

Citu pasākumu apmeklējumus vai ceļojumus pensionāru apvienība šomēnes nerīkos. Sestdien vecākās paaudzes smiltenieši, iespaidiem bagāti, atbrauca no ekskursijas uz Baltezera stādaudzētavu, kur varēja izpētīt plašu stādu klāstu. Nākamā ekskursija varētu būt septembrī vai oktobra sākumā, baudot atvasaru.

Komentāri 1

Kā tad ar braucienu uz Zviedriju,Dāniju no 19.-25.augustam?

pirms 10 gadiem, 2009.08.14 09:05

Kultūra un Izklaide