Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē dāvinās kinoizrādi maznodrošināto ģimeņu bērniem

Tuvojoties Latvijas valsts svētkiem, Smiltenes kultūras dzīves organizatori kopā ar "Kino 80" vadītāju nolēmuši sagādāt svētkus arī pilsētas maznodrošināto ģimeņu bērniem.

 

"Mēs vēlamies valsts dzimšanas dienā svētku sajūtu uzdāvināt arī Smiltenes maznodrošināto ģimeņu bērniem. Šiem bērniem būs iespēja bez maksas noskatīties animācijas filmu par zilonīti," stāsta kinoteātra vadītājs Gunārs Liedags.

 

75 bērniem vecumā līdz 18 gadiem, kuri nāk no Smiltenes maznodrošinātām ģimenēm, 18. novembrī "Kino 80" būs iespēja noskatīties filmu "Hartons" latviešu valodā. Iespējams, bērniem būs vēl kāds pārsteigums, bet to pagaidām šīs idejas autori neatklāj. Smiltenes pilsētas bāriņtiesas priekšsēdētāja Aurika Zīvere pastāstīja, ka šiem bērniem tiks izsūtīti ielūgumi uz animācijas filmu. "Lai izdotos viss iecerētais, meklēsim arī sponsorus, tāpēc šobrīd sīkāk nevaru komentēt," atklāj A. Zīvere.

 

Kinoteātra vadītājs cer, ka bērni atsauksies, jo pirms vairākiem gadiem rīkots līdzīgs pasākums, kurš bijis ļoti apmeklēts. "Kad vēl bija vecais kinoteātris, rīkojām labdarības izrādi Valkas rajona maznodrošināto ģimeņu bērniem. Bet tagad vietu ir mazāk, tāpēc ielūgti būs tikai pilsētas bērni," atzīst G. Liedags.

Kultūra un Izklaide