Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē dziedās senioru kori

Svētdien, 27. februārī, pilsētas kultūras un sporta centrā notiks draudzības koncerts, kurā uzstāsies seši senioru jauktie kori no Vidzemes. Viņus uzņems mājinieki, Smiltenes kultūras un sporta centra senioru jauktais koris "Mežābele" (diriģents - Juris Lūsis).

Koncerts sāksies pulksten 14.00. Ieeja tajā ir bez maksas.

"Satiksimies, lai kopīgi padziedātu dziesmas sirdij un arī kopkora repertuāru. Gatavojamies ikgadējiem senioru koru Dziesmu svētkiem, kas notiks vasarā Bauskā," teic "Mežābeles" koriste Maija Ērgle.Papildu kopkora repertuāram "Mežābele" koncertā dziedās divas dziesmas. Tās ir "Vēlais pīlādzis" un "Valsis".

Koncertā uzstāsies arī senioru jauktie kori "Atblāzma" (Inčukalna novads), "Gāle" (Sigulda), "Ābele" (Cēsis), "Atvasara" (Limbaži) un "Sudrablāse" (Valmiera). Piedalīsies arī Smiltenes pilsētas senioru deju kopa "Pīlādzītis" un Smiltenes pagasta sieviešu vokālais ansamblis "Mantojums".

Kultūra un Izklaide