Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē gaidīs Ziemassvētku koncertos

Piektdien, 18. decembrī, Smiltenes kultūras un sporta centrā skatītājus gaidīs tautas deju kolektīvi. Koncertā uzstāsies ciemiņi no Jelgavas, Tautas deju ansamblis "Lielupe" un Smiltenes dejotāji - Tautas deju ansamblis "Ieviņa", "Ieviņas" studija un "Dadzīšu" mazie dejotāji.

 

Šī būs otrā reize, kad Jelgavas "Lielupe" dejos smilteniešiem. Šajā Tautas deju ansamblī ir arī pāris bijušie "Ieviņas" dejotāji. Koncertā varēs just arī tuvo Ziemassvētku noskaņu, par ko parūpēsies rūķi. Sākums - pulksten 19.00.

 

Savukārt svētdien, 20. decembrī, kultūras un sporta centrā Ziemassvētku koncertā dziedās Smiltenes jauktie kori "Vidzemīte" un "Pakalni". Uzstāsies arī pilsētas mūzikas skolas audzēkņi. Sākums - pulksten 16.00. Pēc koncerta koristus un apmeklētājus aicinās uzkavēties pie kultūras nama.

 

21. decembrī daudzviet Latvijā svinēs bluķa vakaru, sagaidot ziemas saulgriežus. "Arī mēs kopīgi iekursim simbolisku ugunskuru, sadedzinot visas pērnā gada neveiksmes, nelaimes, sliktos darbus, un domāsim gaišas domas," saka kultūras un sporta centra pasākumu organizatore Zinaida Bērza.

 

Viņa arī atgādina, ka ir pēdējais laiks pieteikt vietas pie galdiņiem atpūtas vakarā "Ziemassvētku kokteilis", kas kultūras un sporta centrā notiks 25. decembrī. Brīvu vietu ir palicis maz. Ballē spēlēs Viktors Tilčiks un Pēteris Kokarēvičs.

 

Vēl šomēnes 27. decembrī kultūras un sporta centrā notiks dziedātājas Aishas koncerts. Savukārt 1. janvārī pulksten vienos naktī sāksies Jaungada balle. Spēlēs grupa "Klaidonis".

Kultūra un Izklaide