Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē: Izstāde atvērta ikvienam

Smiltenes bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā jau kādu laiku aplūkojami Smiltenes mākslas skolu audzēkņu darbi - visdažādākie keramikas izstrādājumi. Interesi par darbiem izrādījuši daudzi cilvēki.

 

Apmeklējot Bērnu literatūras nodaļu, acu skatiens pievēršas vairākiem galdiem, uz kuriem izkārtoti keramikas izstrādājumi, ko veidojuši mākslas skolas audzēkņi. Mākslas skolas direktors Haralds Balodis teic, ka izstāde ir labas sadarbības turpinājums ar bibliotēku. "Mēs priecājamies, ka bērnu darbus ir iespējams parādīt plašākai publikai," saka H. Balodis.

 

Bērnu literatūras nodaļas vecākā bibliotekāre Ilze Nātre stāsta, ka darbus nāk aplūkot daudzi. "Cilvēkiem patīk. Nāk bērni vieni paši un kopā ar vecākiem. Īpaši daudz apmeklētāju ir tad, kad kultūras centrā notiek dejošanas un dziedāšanas nodarbības. Citi atnāk, atpazīst savus darbus un priecājas. Ja vien varētu, labprāt iegādātos kādu sienas dekoru vai vēja lukturīti," saka I. Nātre.

 

Viņa izstādi aicina apmeklēt arī skolu un bērnudārzu audzēkņu grupas. Tā būs apskatāma vēl aptuveni mēnesi.

Kultūra un Izklaide