Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē koncertā “Vasara ziemā” dejos savējie un viesi

Šīs nedēļas nogalē Smiltenes kultūras un sporta centrā uz koncertu "Vasara ziemā" ielūdz trīs tautas deju ansambļi un bērnu deju kolektīvs "Dadzīši". Koncerts notiks sestdien, 13. decembrī, pulksten 18.00.

 

Nosaukums "Vasara ziemā" nav izvēlēts nejauši. Skatītāji redzēs dzīvespriecīgas dejas, kuru noskaņojums iederas pavasarī un vasarā.

 

Uzstāsies: Smiltenes Tautas deju ansamblis (TDA) "Ieviņa" un "Ieviņas" studija (mākslinieciskā vadītāja Baiba Sokolova), TDA "Lielupe" no Jelgavas (vadītāja Elita Simsone), TDA "Uguntiņa" no Rīgas (vadītāja Gita Ūdre) un Smiltenes bērnu deju kolektīvs "Dadzīši" (vadītājas Māra Leja un Dagmāra Leja).

 

TDA "Ieviņa" mākslinieciskā vadītāja Baiba Sokolova stāsta, ka "Ieviņa" uzaicinājusi uz sadancošanās koncertu draugu kolektīvus. Ar "Lielupes" dejotājiem smiltenieši iepazinās aizvadītajā vasarā Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos. No "Uguntiņas" aizgūtas dažas šā kolektīva dejas.

 

TDA "Uguntiņa" koncertā dejos citu tautu dejas, kuras smiltenieši savā pilsētā nav ilgi redzējuši. "Lielupes" repertuārā būs aizvadīto Dziesmu un deju svētku dejas un arī pavisam jauns, speciāli šim kolektīvam radīts iestudējums Jāņa Purviņa horeogrāfijā.

Kultūra un Izklaide