Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē konkurss “Daiļākais Jāņu vainags”

Smiltenē līdz 20. jūnijam visiem interesentiem ir iespēja piedalīties Tautas lietišķās mākslas studijas (TLMS) "Smiltene" rīkotajā konkursā "Daiļākais Jāņu vainags". Studija atrodas ēkā pie pieminekļa "Sašķeltā ģimene".

 

Smiltenes kultūras un sporta centra pasākumu organizatore Zinaida Bērza informē: "Mākslas studijā ir ļoti jaukas telpas. Vēlējāmies šo vietu popularizēt un uzrīkot konkursu, lai cilvēkiem būtu iespēja radoši izpausties."

 

Vainagu pīšana ir sena latviešu tradīcija, taču ne visi to prot. Z. Bērza cer, ka, iespējams, šis konkurss būs kā labs pamudinājums cilvēkiem to iemācīties. Arī tiem, kuri jau prot, ir lieliska iespēja izpausties un parādīt savu māku.

 

Lai piedalītos konkursā, 20. jūnijā no pulksten 10.00, jāatnes vainagi uz mākslas studiju. Tie var būt visdažādākie - tā var būt pat cepure vai moderns vainags no dabīgām zālēm. Varbūt vainagam ir pašam savs stāsts vai interesanta vēsture.

 

Z. Bērza informē, ka visi vainagi būs apskatāmi līdz Jāņu dienai. Labāko darbu autoriem būs iespēja saņemt biļetes uz izrādi "Preilenīte" vai balvas no Smiltenes piena.

Kultūra un Izklaide