Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē publika izpērk biļetes uz vietējā teātra pirmizrādi, bet uz viesmākslinieku koncertu rindā nestāv

Februārī Smiltenes kultūras un sporta centrs piedāvā publikai gana daudz kultūras sarīkojumu. Pirmais gaidāms jau šo sestdien, 9. februārī, - solista Ingus Pētersona un Ziemeļlatvijas kameransambļa koncerts. Biļetes iepriekšpārdošanā cilvēki gan neizķer.

 Skatītāja ierosina kultūras piedāvājumu

dažādot ar pašu un kaimiņu rajonu

 pašdarbnieku koncertiem

 

"Pirkt jau pērk, taču vienmēr var vēlēties labāku apmeklējumu," vakar "Ziemeļlatvijai" atzina Smiltenes kultūras un sporta centra pasākumu organizatore Zinaida Bērza.Diezgan mazā interese par koncertu viņu izbrīna, ņemot vērā biļešu lēto cenu skolēniem un pensionāriem. Turklāt šī ir pirmā iespēja Smiltenē dzirdēt Ziemeļlatvijas kameransambli. Savukārt Ingus Pētersons nesen izpelnījās mūzikas kritiķu uzslavas par Žana Valžana lomas atveidojumu mūziklā "Nožēlojamie".

 

 

Lielus māksliniekus pat nevajagTieši koncerti ir tas, ko Smiltenes kultūras lauciņā grib dzirdēt smilteniete Ineta Groza. Taču viņai ir citas, no kultūras centra piedāvājuma atšķirīgas vēlmes."Ingus Pētersona koncerts man nav visai tuvs. Cits šomēnes gaidāmais Zapackas un Ozola koncerts galīgi neiet pie sirds. Nevajag jau nemaz lielus māksliniekus par lielām naudām. Lai parāda vietējos talantus," kultūras darbiniekus rosina I. Groza. Viņa vēlas koncertos Smiltenē redzēt ne tikai publikas iemīļoto "Ieviņu", kori "Lido" un citus vietējos kolektīvus, bet arī pašdarbniekus no citām pilsētām un pagastiem pašu rajonā un kaimiņos.Cilvēku interesi par saviem pašdarbniekiem apliecina jau izpirktās biļetes uz divām Smiltenes teātra jaunā iestudējuma "Nezināmā zvaigzne" pirmizrādēm 27. februārī un 2. martā. Martā būs vēl vairākas izrādes, lai izrādi noskatītos visi interesenti.

Gan jauniešiem, gan senioriemVēl šomēnes Smiltenes kultūras un sporta centrs piedāvā koncertizrādi "Vēstules" 16. februārī, kurā dziedās Santa Zapacka un Harijs Ozols. 14. februārī būs Valentīndienas diskotēka jauniešiem; 17. februārī - senioru koru koncerts; 24. februārī - pilsētas mazo vokālistu konkurss "Cālis 2008". Papildu tam kultūras centrā notiks pasākumi, kuri nav domāti plašai publikai, taču Z. Bērza iedrošina tos nākt un skatīties. 23. februārī tās būs Vidzemes novada sporta deju sacensības "Zvaigznes 2008", 26. februārī - mūzikas skolu pūšamo instrumentu ansambļu konkurss.

 

 

Direktore "uz zilās lapas"Smiltenes kultūras un sporta centrs plāno pasākumus arī nākamajam mēnesim. Savukārt interneta portāla www.ziemellatvija.lv forumā lasītāji jau ilgāku laiku apspriež šīs iestādes un it īpaši vadības darba stilu, aicinot paaugstināt pasākumu kvalitāti un apmeklētāju skaitu,kā arī mudinot Smiltenes pilsētas domi teikt savu vārdu.Atbildot vairākiem lasītājiem, "Ziemeļlatvija" pašvaldībā noskaidroja, ka Smiltenes kultūras un sporta centra direktore Gunita Ozoliņa no pērnā gada novembra ir "uz zilās lapas" slimības dēļ. Iestādes gada nozīmīgāko dokumentu - budžeta projektu 2008. gadam, kā arī atskaites par aizvadīto gadu sagatavoja Z. Bērza un iestādes direktora vietas izpildītājs Andrejs Leja.

Kultūra un Izklaide