Smiltenē svinēs valsts dzimšanas dienu 4

Šīs nedēļas nogalē Smiltenes kultūras un sporta centrā apmeklētājus gaidīs valsts svētkiem veltītos koncertos.

 

Piektdien, 14. novembrī, koncertu sniegs pilsētas mūzikas skolas audzēkņi un bērnu un jauniešu kolektīvi: bērnu vokālais ansamblis "Sīmanīši", Tautas deju ansamblis (TDA) "Ieviņa", "Ieviņas" studija un mazie dejotāji no "Dadzīšiem" un "Knēvelīšiem". Koncerts sāksies pulksten 18.00.

 

Kultūras un sporta centra (KSC) telpās būs arī atvērta radošā darbnīca, kurā ikviens varēs darināt svētku simboliku, gaidot Latvijas valsts 90. gadadienu.

 

Svētdien, 16. novembrī, Smiltenes KSC valsts svētku gaisotni varēs izjust sarīkojumā "Visi Latvijai". Tiks pasniegti Smiltenes pilsētas domes Atzinības raksti. Koncertu sniegs: TDA "Ieviņa", "Ieviņas" studija, deju kolektīvs "Dadzīši", jauktie kori "Lido", "Vidzemīte" un "Pakalni", "Lido" studija un Trīs pakalnu pamatskolas zēnu koris.

 

Ap pulksten 20.00 turpat, KSC, sāksies svētku balle pie galdiņiem. Muzicēs "Andris Vilkasts & Co". Publiku priecēs arī deju grupa "Nerātnie eņģeļi". Būs linu teātra demonstrējumi un sadziedāšanās ar koriem "Vidzemīte" un "Pakalni".

 

Par vietām pie galdiņiem jātaujā Smiltenes KSC.

Komentāri 4

ka kuram bus valsts svetki jo visadi kretini izdoma sava skaidu galva neaprunajoties ar sradniekiem uzlikusi 18 novembri ka darba dienu visseviski attiecas uz trolliem

pirms 12 gadiem, 2008.11.12 11:06

Tieši tā, kā nu kuram tie būs valsts svētki arī man ir jāstrādā (tāpat kā daudziem citiem, ,kasnestrādā valsts iestādēs). Pat saīsināta darba diena nepienākas! Kauns!

pirms 12 gadiem, 2008.11.12 16:31

Jānis

Vai tad vienreiz valsts līmenī šo lietu par svētkiem nevar nokārtot?! Ja svētki, tad svetki visiem - arī "troļļiem", pārdevējām, pastam, bankām utt. Pie mums vajag ieviest tādu pašu kārtību kā Vācijā. Sadraudzība ar vācijas pilsētām ir, bet kāpēc neko labu neiemācamies?! Tāpat, ne tikai 18. novembris, bet arī Jāņi un Ziemassvētki noteikti būtu jāsvin visiem strādājošiem! Ja to noteiktu ar likumu, tad nevarētu kā tagad, kā katrs uzņēmējs, veikals vēlas, tā eksplotē savus darbiniekus, jo arī šiem cilvēkiem ir ģimenes, bērni, vecāki. Lūdzu vienlīdzību - visiem - attiecībā uz svētkiem!

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 10:43

Kultūra un Izklaide