Smiltenē Tepera salu ieņems dīdžeji 28

Smiltenē pazīstamā dīdžeja Uģa Sirmā (dj Blanco) ieceri šovasar pilsētas svētkos sarīkot vērienīgu mūzikas festivālu atbalstījusi vietējā pašvaldība, dodot pasākumam "zaļo gaismu".

 

Tas nozīmē, ka 19. jūlijā pulksten 21.00 uz Tepera ezera salas sāksies mūzikas festivāls "Sounds gallery" ar populāru Latvijas un Lietuvas dīdžeju un producentu līdzdalību. Dejot varēs līdz pulksten četriem rītā. Bus profesionāls deju šovs, gaismas un lāzertehnikas izrādes un iespaidīgs video projekciju šovs.

 

"Smiltenē nekas tāds vēl nav bijis. Tas būs ievērojams pasākums pat Vidzemes mērogā," prognozē U. Sirmais. Mūzikas festivālu rīko viņa firma SIA "Kamikadze".

 

Dīdžeji uzstāsies uz divām skatuvēm. "Un kur vēl foršāk vasarā padejot, kā smiltīs?" par vietu publikai saka U. Sirmais.

 

Festivālā varēs dzirdēt "saulaino regeju, pozitīvo Soulful House un ne sliktāko R'N'B". To piedāvās "Deep Inc", Bogdans Tarans, Crash & Catherine, "CRYSTAL SOUND SYSTEM", Gustavito, Bazis&Rihards Zaļupe, Brunco. U. Sirmais pieļauj, ka šāda mūzika varētu patikt ne vien jauniešiem, bet arī trīsdesmitgadnieku paaudzei.

 

Organizatori pievērsīs lielu uzmanību apmeklētāju drošībai. Ir padomāts par apsardzi un pārvietojamo žogu aptuveni puskilometra garumā.

 

Smiltenes pilsētas svētkos dienu iepriekš, 18. jūlijā, Jāņkalnā notiks šlāgerfestivāls.

 

Savukārt svētdien, 20. jūlijā, koncertu sniegs Gunāra Rozenberga džeza orķestris. Būs arī liels pasākums bērniem.

Komentāri 28

ļapataaa

Festivālā varēs dzirdēt "saulaino regeju...
im in!

pirms 13 gadiem, 2008.06.17 14:33

Stilīgi! Smiltis, alus, kokteilīšu un citu strebjamo bundžas un pudeles zem kājām un ezerā! Zinot, kas paliek aiz pasākumu apmeklētājiem, izsaku līdzjūtību peldēt un atpūsties gribētājiem pie Tepera. Vēl ir laiks baudīt Tepera priekus, pēc pasākuma, nu kas zin...

pirms 13 gadiem, 2008.06.17 20:57

šausmas

šausmas-pilns Teperis būs ar sasistām pudelēm,jo lopi jau nemāk atpūsties-ja nesit un nedauza pudeles.
Kas par to nesīs atbildību?vai nevarēja otrā krastā pie kartingu trases?

pirms 13 gadiem, 2008.06.18 09:10

viedoklis.

Cienījamā Smiltenes Dome, es ļoti ceru, ka jūs vēl pārdomāsit pasākuma norises vietu.Tas tiešām ir neprāts ko tādu rīkot pie Tepera. Vai tad nevienam nenāk atmiņā visi citi pasākumi, pēc kuriem paliek sasistu pudeļu kaudzes? Asfaltu ir vieglāk iztīrit nekā ezeru. Un piedevam vēl daudz lētāk. Vai tiešām par vietējo iedzīvotāju nodokļiem pēc pasākuma būs jānolaiž ūdens Teperī, lai varētu kaut cik iztīrit ezera dibenu no stikla lauskām.Padomājiet par tiem daudzajiem cilvēkiem, kas ikdiena apmeklē šo pludmali.Ir jau viegli un kruti sataisīties par baigajiem labdariem, kas pilsētai dod svetkus, bet kas ir padomājis par sekām.Vai tas dīdžejs un visi,kas tos svetkus taisīs, vēlāk ies un tīrīs apkārti? Kamēr mūsu sabiedrība nemācēs svinēt svetkus bez sasisto pudeļu kaudzēm un bundžām, mēs nevaram atļauties tos svinēt pie ūdenstilpnēm.

pirms 13 gadiem, 2008.06.18 11:49

es nesaprotu

es nesaprotu kur ir problēma!

publiskiem pasākumiem taču ir savs likums, un ja visu ievēro noteiktajā kārtībā nekādām problēmām nevajadzētu būt.

Ir virkne noteikumu kuri ir jāievēro.

"Pasākuma teritorijā aizliegts ienest stikla traukus, alkoholu un pārtikas produktus.
Pasākuma teritorijā aizliegts ienest jebkādus ieročus un sprāgstvielas (tai skaitā personiskās drošības līdzekļus).
Ieeja ar mājdzīvniekiem aizliegta.
Smēķēt un izmest atkritumus atļauts tikai speciāli norādītās vietās.
Peldēties aizliegts." utt.
Plus vēl tirgotājiem ir savi noteikumi.


Lai puišiem izdodas un paši iemācamies izklaidēties.

pirms 13 gadiem, 2008.06.18 12:03

piekrītu viedoklim

"Pasākuma teritorijā...
Tā sākas visi noteikumi, bet kas kontrolēs to, kas notiks pie, pirms un aiz pasākuma teritorijas. Tā arī beigsies Tepera peldsezona!!!fui!

pirms 13 gadiem, 2008.06.18 14:13

viedoklis

Ja reiz ir tie noteikumi, kāpēc tad pilsētā jebkurā pasākumā kas notiek, pēc cilvēkiem paliek stikla kalni? Var jau gudri runāt, bet nez kāpēc tie noteikumi nedarbojas. tad kad sākas balle, tad policija ir prom un visi kas ir apdzērušies pudeles mētā pa labi un pa kreisi.

pirms 13 gadiem, 2008.06.18 19:13

Ilmis

Nebūs gan tur pasākums,lai rīko otrpus ezeram kartindzenē....
es gribu tīru ezeru un peldi,bet ne piespļautu un pudeļu sasistu.

pirms 13 gadiem, 2008.06.20 09:38

lola

Jā, mēs negribam peldēt sasistos stiklos un bundžu kalnos!Dome, dariet kaut ko!

pirms 13 gadiem, 2008.06.20 12:39

Ļaudis!!!

Vai tik tiešām labas idejas un vēl nebijuša pasākuma vārdā nevaram ziedot mūsu iemīļoto atpūtas vietu!

Tepera atpūtas vietas gals taču solās būt grandiozs!!!

pirms 13 gadiem, 2008.06.20 14:35

Nedrīkst pieļaut,ka ilggadējās atpūtas atpūtas vietās pie Tepera ezera tiek organizēts tai vietai galīgi nepiemērots pasākums!Pie tam masu pasākums,kur viegli prognozēt,ka neiztiks bez tuvējās apkārtnes sabojāšanas un piemēslošanas,jo sevišķi ar stikla lauskām.Pasākuma iecere un mērogs nerēķinās ar tuvējo iedzīvotāju intresēm un mieru.Ir pat ziņas,ka pasākuma organizatori kārtību un drošību nodrošināt taisās tikai slēgtajā zonā,kas būšot saliņa un teritorija tās tuvumā.Bet kas tad atbildēs par pārējo teritoriju,kas vāks atkritumus,stiklus,kur tiks novietotas automašīnas,ja stāvvietā labi ja 30 vietas?!Pat tad,ja kādam šo melno darbu uzliks veikt visu un it sevišķi visas stikla lauskas nesavākt,tādas jau būs arī ezerā.Tāpēc NĒ pasākumam Tepera saliņā,bet lai to organizē piemērotākās vietās!

pirms 13 gadiem, 2008.06.20 15:21

Nost ar šo projektu-vai tiešām citur vietas trūkst?

pirms 13 gadiem, 2008.06.20 17:01

cits!!!!!

kkaa nesaprotu juus!!!!
ja dome ir atljaavusi pasaakumu riikot tad droshi ir arii vienojushies ar organizeetaaju kas un kad vaaks atkritumus un visu paareejo!!!

pirms 13 gadiem, 2008.06.20 21:05

viedoklis

Gribēšu redzēt, kurš tad vāks tos atkritumus no ezera.Vai Domei nav jāieklausās iedzīvotāju viedokļos? Pārsvarā visi ir pret šo pasākumu. Vēlēšanās zināšu par ko nebalsot.

pirms 13 gadiem, 2008.06.21 14:02

Kultūra un Izklaide