Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē tuvojas svētki senioriem 4

Pērn Smiltenē tika aizsākta jauka tradīcija - biedrības "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" izlolots koncerts "Smiltenes sadancis". Senioru deju kopu vadītājas Ženija Daudziete un Raita Linda grožus ņēmušas savās rokās un ikvienu iedzīvotāju aicina sestdien uz Jāņkalnā notiekošo svētku bezmaksas koncertu.

"Smiltenes sadancī" piedalīsies senioru deju kopa "Pīlādzītis", deju kolektīvi no Palsmanes, Smiltenes pagasta, Blomes, Strenčiem, Trikātas, Mazsalacas, Valkas, Vecates, Auces, Apes, Vijciema un, iespējams, vēl tālāki ciemiņi. Svētku koncerts sāksies pulksten 18, bet īsi pirms tam notiks dalībnieku gājiens no ieejas Jāņkalna estrādē.

Kā stāsta viena no pasākuma rīkotājām Raita Linde, vakara vadītāji būs atraktīvais Juris Krūze un Jānis Gabrāns. "Kāds varbūt domā, ko tie seniori tur uz skatuves dara. Bet šiem cilvēkiem tas ir svarīgi, ikdienā visi mācās dejas, lai pēc tam kopā satiktos un uzstātos kādā sirsnīgā pasākumā. Dejotājas šo koncertu ļoti gaida," teic "Smiltenes sadanča" rīkotāja.

Smiltenes pagasta Eiropas deju kopas "Smiltesele" dalībniece Biruta Kritnere stāsta, ka pērn "Smiltenes sadancī" izjutusi brīnišķīgu kopības sajūtu. "Visu gadu piedalāmies mazākos koncertos, bet šis mums ir īpaši gaidīts," atzīst dejotāja. Viņa, tāpat kā pasākuma organizatori, aicina ikvienu izbaudīt koncertu kopā ar dejotājiem.

Komentāri 4

Uh

Jāņukalnam 100, bet šķiet ka šim jubilāram O, jo tik maz pasākumu jubilejas gadā! Vasara jau gandrīz cauri- - Kur pasākumi?
Apbrīnojami, ko dara Smiltenes kultūras darbinieki?

pirms 9 gadiem, 2011.08.11 08:28

un sho pasakumu jau ar neorganize smiltenes novada kulturas darbinieki, nez vismaz atbalstija pensionares?

pirms 9 gadiem, 2011.08.11 10:46

Jaņukalns savos 100miris,jo viena balle pa visu vasaru.

pirms 9 gadiem, 2011.08.11 16:10

Kultūra un Izklaide