Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē un Palsmanē Lieldienas svin, rotaļājoties un sportojot

Priecājoties par silto laiku un spožo sauli, cilvēki svin pirmās Lieldienas. Smiltenes novadā lielāki pasākumi šodien notiek Smiltenē un Palsmanes, Launkalnes, Smiltenes un Variņu pagastā.

Palsmanieši šorīt kuplā skaitā pulcējās pie sava pagasta kultūras nama estrādes. Organizatori aicināja uz sporta spēlēm bērnus, viņu vecākus un jauniešus.

Lieldienas ieskandināja un iedancoja palsmaniešu jaunākā paaudze - bērnudārza audzēkņi. Svētkus turpināja atrakcijas un rotaļas kopā ar vecākiem un sporta spēles. Lai pietiktu spēka, palsmaniete Jūsma Tamme cienāja visus ar skābeņu zupu, ko pati izvārīja lielā katlā uz ugunskura.

Svētkos arī tika vākti ziedojumi labdarības akcijā "Balta, balta mana sirds" 40 Smiltenes novada bērniem, kuriem nepieciešama ilgstoša ārstēšanās un rehabilitācija. Palsmanieši bija atsaucīgi, - ik brīdi kāds devās pie ziedojumu kastēm, pretī saņemot akcijas uzlīmi.

Smilteniešu ģimenes ar bērniem šodien pēc teātra izrādes "Sarkangalvīte un vilks" pulcējās pie kultūras un sporta centra: kopā ar Lieldienu zaķiem iesaistījās atrakcijās un rotaļās, lielā katlā krāsoja un vārīja olas un baudīja jauko pavasara dienu.

 

Kultūra un Izklaide