Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes ģimnāzijas korim “Lido” piepulcējas absolventi

Smiltenes ģimnāzijas jauktais koris "Lido" savas skolas simtgadē kopā ar bijušajiem dziedātājiem absolventiem šobrīd cītīgi strādā mēģinājumos.

 

Koris piedāvās Valentīna dienā smilteniešiem vērienīgu koncertu, kurā dziedās "Lido" tagadējais sastāvs un gandrīz 100 ģimnāzijas absolventu. Viņus kora diriģente Valda Sedola un koncertmeistare Ilze Megne uzmeklēja portālā draugiem.lv.

 

"Tā būs sadziedāšanās, atzīstoties mīlestībā dziesmai un savam korim," par koncertu saka V. Sedola.Jau notikuši divi mēģinājumi. Nākamais būs šās nedēļas nogalē, bet pēc tam koristi jau dziedās koncertā Smiltenes kultūras un sporta centrā 14. februārī. Sākums - pulksten 16.00.

 

Koncertam būs divas daļas. Pavisam skanēs 28 dziesmas. V. Sedola un I. Megne atzīst, ka dziesmu izvēle bijusi ļoti grūta. Katram bijušajam kora sastāvam ir savas mīļās dziesmas, taču pārāk ilgs koncerts arī nav vēlams, lai klausītāji nenogurtu.

 

"Absolventi ir kā spārnos no tikšanās, dziedāšanas un no tā, ka tik labi skan. Un skan debešķīgi!" dzirdot mēģinājumu, priecājas Smiltenes ģimnāzijas direktore Velga Mālkalne.

Kultūra un Izklaide