Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes kultūras nama rekonstrukcijas dēļ meklē jaunas telpas 4

Sākot no šā mēneša, Smiltenē maziem un lieliem dejot mīļiem ir jauns piedāvājums. Darbu uzsākusi interešu izglītības deju studija "Tīna".

Tās vadītāja Kristiāna Vincjuna izveidojusi studiju uz bērnu mūsdienu deju grupas "Zirneklīši" bāzes. Tagad ikviens interesents varēs mācīties arī līnijdejas, vēderdejas, hip- hop un citas mūsdienu dejas, kurām soļus ierādīs pasniedzējas no Rīgas, Valmieras un Gaujienas. Darbu turpinās mūsdienu ritma deju grupa "Zirneklīši" (1.-4. klase) un "Bleck illusion" (5.-12. klase).

Studiju "Tīna" K. Vincjuna atvērusi privātīpašnieka telpās, uz tām pārejot no Smiltenes kultūras un sporta centra (KSC), kur notika "Zirneklīšu" mēģinājumi.

Smiltenes KSC kultūras nama daļu drīz sāks rekonstruēt, un līdz 1. augustam visas kultūras nama telpas ir jāatbrīvo būvdarbiem, informē Smiltenes kultūras un sporta centra (KSC) direktore Gunita Ozoliņa. Būvdarbi notiks Smiltenes novada domes projektā "Kultūras un interešu izglītības infrastruktūras atjaunošana Smiltenē".

Pirmais darbs būs kultūras nama ēkas pamatu stiprināšana, stāsta G. Ozoliņa. Pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs Andris Lapiņš pašlaik atturas nosaukt konkrētu termiņu būvdarbu uzsākšanai, jo vēl nav paziņots iepirkuma procedūras uzvarētājs, būvdarbu ģenerāluzņēmējs.

Tikmēr kultūras namā jau pakāpeniski tiek atbrīvotas visas telpas. "Ar privātpersonām, kas nomāja mūsu telpas, līgumu vairs neslēgsim. Paši meklējam telpas, kur apmesties mūsu kolektīviem rekonstrukcijas darbu laikā," skaidro Smiltenes KSC direktore.

Vairākas mēģinājumu vietas Smiltenē jau agrāk bijušas jauniešu deju grupai "Creeps". Pagaidām nav zināms, vai jaunajā sezonā šī street -dance un hip- hop deju grupa atsāks darbu. Vairākums no 14 dejotājām un arī "Creeps" vadītāja Una Cīrule šovasar absolvēja 12. klasi.

"Grupas nākotne būs atkarīga no tā, vai būs jauna vadītāja un jauns sastāvs. Taču ir labi, ka Smiltenē parādās jauna deju studija, kā "Tīna". Tādas lietas Smiltenē aiziet. Kad pati sāku vadīt deju grupu, nebiju gatava tik lielai atsaucībai," saka U. Cīrule.

Komentāri 4

Un kurās telpās tad darbojas šī "Tīna"? Labprāt apmeklētu deju nodarbības, bet līdz šim par tādu nekas nebija dzirdēts... Varbūt "Ziemeļlatvija" var uzrakstīt kādu rakstiņu ar sīkāku informāciju par nodarbību vietu, laikiem, cenām, pasniedzējiem utt. :)

pirms 9 gadiem, 2011.07.08 21:59

OzolaS

Nodarbību laiki, cenas utml. informācija ir reklāma, bet šis uzņēmums atteicās no reklāmas ievietošanas mūsu portālā!

pirms 9 gadiem, 2011.07.13 11:38

Kultūra un Izklaide