Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada iedzīvotājus aicina uz pasākumu

Smiltenes novada Variņu tautas nama vadītājai Lolitai Balodei, apmeklējot LNT TV šova "Latvijas Zelta talanti" koncertu Tirzā, radās vēlme uzaicināt māksliniekus paviesoties pagastā. Viņi piekrita.

"Aicinu visus 21. augustā pulksten 17.00 uz Variņu tautas namu. Tur notiks LNT TV šova "Latvijas Zelta talanti" koncerts vislatvijas tūres ietvaros. Mani uz to pamudināja reklāma, kas aicināja apmeklēt šo koncertu Tirzas tautas namā, un izdomāju, ka tāds varētu būt arī pie mums.

Apsverot visus plusus un mīnusus, izvērtējot iespējas, ļoti vēlējos, lai arī šajā pusē novada iedzīvotājiem, īpaši Variņu pagasta ļaudīm, būtu iespēja noskatīties šo koncertu," stāsta L. Balode.

Tamdēļ viņa vērsās pie turnejas organizētājiem. Viņi apņēmīgajai kultūras darbiniecei neatteica, jo pasākums Variņos ir pa ceļam uz nākamo koncerta vietu.

Ir zināms, ka koncertā publiku priecēs grupa "Kombuļi", "Drums Clinic", bijusī smilteniete ar burvīgo balsi Dace Upīte, Reinis Reķis, grupa "Per", Evija Misiņa, Kristīne Šomase un daudzi citi mākslinieki. Īpašie viesi būs valcēniete Ginta Ēķe un grupa "Latte".

L. Balode informē, ka nākamais pasākums tautas namā būs 19. septembrī, kad notiks pašas organizētie dziedošo ģimeņu svētki. Vairāk informācijas pa tālruni 29432059.

Kultūra un Izklaide