Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada vokālo ansambļu sadziedāšanās 11

Ir prieks un patīkams nogurums - tā pēc Grundzālē notikušā Smiltenes novada vokālo ansambļu lielās sadziedāšanās "Mīlestības dziesmu putenī" saka pasākuma vadītāja Inga Ruka. Viss izdevies kā cerēts, jo grundzāliešus priecēja publikas atsaucība, kaimiņu pagastu iedzīvotāju draudzīgā attieksme, žūrijas labvēlīgie smaidi un aktīvā līdzi dzīvošana pasākumā notiekošajam.

"Mīlestības dziesmu putenī" koncerts vienlaicīgi bija arī skate, kur vokālo ansambļu sniegumu vērtēja Latvijas vokālo ansambļu asociācijas valdes priekšsēdētāja Mārīte Puriņa, Latvijas Universitātes kora "Juventus" diriģents Jānis Petrovskis.

Visi četri Smiltenes novada vokālie ansambļi - Blomes, Grundzāles "Prieks, kur Tu rodies?!, Variņu "Sinkope" un Smiltenes pagasta "Mantojums" - ieguva otrās pakāpes diplomus un ieteikumus vokālā darba kvalitātes pilnveidei. Jāpiebilst, ka uz sadziedāšanos ieradās visi uzaicinātie kolektīvi, izņemot folkloras kopu no Launkalnes pagasta.

"Ļoti jauka uzņemšana un pasākums bija brīnišķīgs. Tie bija īsti sadziedāšanās svētki. Varēja sajust, cik daudz pūļu tika pielikts šī pasākuma organizēšanā, jo viss bija pārdomāts. Inga Ruka visu tik ļoti labi prot pasniegt, ne mirkli nav garlaicīgi. Es jau teicu, ka viņa ir kā Fredis ar Ufo kopā," iespaidos dalās Smiltenes pagasta vokālā ansambļa vadītāja Velta Ispravņikova. Viņa uzskata, ka šāda sadziedāšanās novada mērogā ir nepieciešama arī turpmāk.

"Šāds pasākums mūsu pagastā notika pirmoreiz, tāpēc, vēl tagad to atceroties, pārņem agrāk nepiedzīvotas izjūtas. Ar mums kopā bija Smiltenes novada vadības pārstāvji Ainārs Mežulis un Pārsla Jansone. Mēs jutām viņu patieso ieinteresētību un morālo atbalstu.

Patīkami apzināties, ka Smiltenes novads nav sadrumstalota vienība, bet ikviens pagasts tiek pieskatīts, sadzirdēts un respektēts. Šis ir subjektīvs viedoklis notikušā koncerta iespaidā, tomēr vadības ieinteresētība lauku kultūras dzīvē liek apjaust lauku cilvēka nozīmi visa novada tēla veidošanā. Ir tāda sajūta, ka esam Smiltenes novadnieki, arī mums ir sava loma un svars kopīgajā stāstā," emocijas pauž I. Ruka.

Komentāri 11

G

Un kur Daces Purvlīces prieks? Tas pasākumu padarīja krāšņāku!!!

pirms 9 gadiem, 2011.02.17 10:38

Inga Ruka

Svarīga piebilde: koncerta scenārijs bija Daces ideja. Un tikai ar Daci kopā šī pasākuma vadīšana un norise izdevās tāda, kāda tā bija. Dace ir mūsu dziedošās apvienības motoriņš. Lai publisks paldies Tev, Dačuk! :)

pirms 9 gadiem, 2011.02.17 11:37

Dace Purvlīce

Žēl, ka Ziemeļlatvijas korespodente neapmeklēja šo pasākumu, tad viņa būtu varējusi ieraudzīt ne tikai Daces Purvlīces prieku vien...Nav saprotama šī laikraksta darbinieces naskā reakcija uz negatīvu informāciju- respektīvi- atrodot transprtu un ierodoties uz vietas noskaidrot patieso taburešu stāvokli Grundzāles pamatskolā, tādējādi izraisot virkni negatīvu emociju, bet pozitīva pasākuma atspoguļošanu uzticot telefona sarunai.Manuprāt, tas liecina par ļoti paviršu attieksmi pret novada iedzīvotājiem. Cerot uz priecīgām emocijām nākotnē, vēlu, lai arī Ziemeļlatvija plaukst un zeļ!

pirms 9 gadiem, 2011.02.17 11:45

aizskatā

Sinka vispār vai nu neprot, vai tiešām speciāli negatīvi atspoguļo visus rakstus.. Arī manis teiktais ir pārvērsts ar citu nozīmi un rezultātā izklausījies ar ironiju no žurnālistes puses..
Principā viņas raksti visi ir vai nu sausi, negatīvi vai "intervējamā" teiktā izkropļojums..
Principā pēc savas pieredzes, tad ja man vēl Ziemeļlatvija jautās viedokli, tad šai personai atteikšu, jo es neesmu vienīgā, kuras teiktais ir sagrozīts..

pirms 9 gadiem, 2011.02.17 15:14

skatītāja

Paldies Dacei un Ingai par kopā būšanu. Izlasot rakstu, liekas, ka vairākums no rakstītājiem iepriekš nekad nav bijuši Daces un ingas sarūpētajos pasākumos. Tā jau gan ir: no Smiltenes aizbraukuši uz pagastu.

pirms 9 gadiem, 2011.02.17 19:43

es

Sinka nekad nav macejusi normali rakstit.Parasti visu sagroza un pati kautko piedoma.prieks ka kads to beidzot redz.

pirms 9 gadiem, 2011.02.18 11:52

skate

es jau sen gaidu kad Sinku atlaidis par nepatiesas informacijas atspogulosanu.ar savu fantaziju lai taisa filmas

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 13:23

Branti

Nedod Dievs, man vēl kādreiz būtu jārunā ar šo jaunkundzi.
Kauns visai avīzei!

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 20:49

kika

Sinka patiesam ir loti neprofesionala.Vai kolegi to neredz.Vinas rakstus riebjas lasit.

pirms 9 gadiem, 2011.02.22 11:42

es

Spriezot pec nedelas nogales Klondaika redzeta, sai zurnalistei citas lietas ir svarigakas neka labi paveikts darbs!

pirms 9 gadiem, 2011.02.22 18:05

nepatiiks

Ljoti nepatiik kaa sinka raxta. Biezhi vien daudzi fakti ir sagroziiti!
Un veel kad redzu kad pa baariem vinja apdzeerusies dzekiem karaas kaklaa tad jau vispaar, jo vinjai jau man liekas buutu jaaienjem taada kaa soliida cilveeka statuss sabiedriibaa.

fuu...

pirms 9 gadiem, 2011.02.25 12:10

Kultūra un Izklaide