Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes pensionāri aicina uz koncertu un teātri

Ziemassvētku svinēšanai pošas Smiltenes pilsētas pensionāri. Viņus 26. decembrī pulksten 15.00 gaidīs pilsētas kultūras un sporta centrā uz koncertu un atpūtas vakaru.

 

"Ar novada domes un kultūras nama palīdzību mūs koncertā priecēs Valmieras pagasta ansamblis "Dziesmotā senatne", par ko jau Veco ļaužu dienas svinēšanā parūpējās kultūras pasākumu organizatore Zinaida Bērza. Koncerts bija ļoti jauks, tāpēc šā ansambļa izpildījumā gribam dzirdēt arī Ziemassvētku dziesmas," teic Smiltenes pensionāru apvienības vadītāja Aija Meldere.

Koncertā būs papildu sēdvietas, tāpēc varēs sēdēt ne tikai pie galdiņiem. Pēc koncerta varēs ballēties atpūtas vakarā. Uz to vietas pie galdiņiem vēlams pieteikt iepriekš kultūras un sporta centrā.

Smiltenes pensionāru klubiņa vadītājs Gatis Krūmiņš aicina arī pieteikties interesentus braucienam uz Valmieras Drāmas teātra izrādi "Līdz pavasarim" 7. janvārī. Jāpiesakās klubiņā Smilšu ielā pirmdienās no pulksten 11.00 līdz 13.00, vai pa tālruni 64749088.

Kultūra un Izklaide