Smiltenes pensionāri lētāk varēs redzēt baletu

Smiltenes pensionāru apvienība izmantos Latvijas Nacionālās operas (LNO) piedāvājumu vecajiem ļaudīm apmeklēt baletu "Bīstamie sakari", iegādājoties biļetes par lētākām cenām.

 

Baleta izrāde notiks 26. novembrī. Izbraukšana no Smiltenes plānota pulksten 13.00.Apvienības vadītāja Aija Meldere aicina pieteikties līdzbraucējus pensionārus. Paredzēts ne tikai noskatīties baletu, bet arī uzbraukt ar liftu Latvijas televīzijas tornī, lai redzētu tumsā izgaismoto Rīgu, un pārbraukt pār jauno Dienvidu tiltu.

 

Balets "Bīstamie sakari" iestudēts pēc Šoderlo de Laklo romāna. LNO ar jaunradītu oriģinālmūziku (komponists Arturs Maskats) un horeogrāfiju (horeogrāfs Kšištofs Pastors) piedāvā savu skatījumu stāstam par 18. gadsimta franču augstmaņu sabiedrības tikumiem uz lielās franču revolūcijas sliekšņa, kad aristokrāti zem smalkām mežģīnēm prasmīgi slēpa savu morālo pagrimumu. Romāns ir populārs visā pasaulē un piedzīvojis savu vizualizāciju uz daudzu teātru skatuvēm un arī uz kino ekrāniem.

 

Līdzbraucējiem jāpiesakās Smiltenes pensionāru klubiņā Smilšu ielā, vai arī zvanot pa tālruņiem 64773664 vai 64772578. Obligāti līdzi jāņem pensionāru apliecības.

Kultūra un Izklaide