Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenieši grib mācīties visu mūžu

Smiltenes pilsētas bibliotēka arī šomēnes piedāvā ikvienam interesentam tematiskus vakarus ciklā "Mūžu dzīvo - mūžu mācies!". Visos pasākumos ieeja ir bez maksas.

 

Rīt, 8. aprīlī, notiks kārtējā nodarbība vācu valodas klubiņā Nodarbības tēma būs hobiji un joki, to vadīs Tomass Krīgers. Sākums - pulksten 18.00.

 

15. aprīlī dzejas vakarā viesosies dzejniece Kornēlija Apškrūma. Varēs klausīties dzejoļus no viņas jaunākajām grāmatām "Nenokavēt svētdienu" un "Cerību pavedieni". Sākums - pulksten 17.00.

 

22. aprīlī bibliotēkā gaidīs ikvienu, kuru interesē astronomija. Lekciju par melnajiem caurumiem Kosmosā lasīs T. Krīgers un Andrejs Miķis.

 

29. aprīlī varēs vingrināties angļu valodā. Svešvalodas pēcpusdienu vadīs Vita Rutka un Līga Krūmiņa - Krīgere. Sarunu centrā būs ceļojumi. Abi pasākumi sāksies pulksten 18.00.Smiltenes pilsētas bibliotēkas direktore Zaiga Krūmiņa ir gandarīta, jo tematiskajiem vakariem ir daudz piekritēju.

 

 

"Uz katru pasākumu ierodas 20 līdz 30 cilvēku, sākot no jaunāko klašu skolēniem līdz pensionāriem. Cilvēki brauc pat no citiem rajoniem, piemēram, Valmieras. Vēl vairāk interesentu nevaram uzņemt, jo nav vietas," saka Z. Krūmiņa.

Kultūra un Izklaide