Smiltenieši kultūru baudīs Variņu pagastā 1

Izlasot "Ziemeļlatvijā" par Gruzijas tautas dziesmu un deju ansambļa "Tsiskari" koncertu Variņu tautas namā, to nolēmuši noskatīties Smiltenes pensionāri.

 

Pilsētas pensionāru apvienība organizē braucienu uz šo koncertu un aicina pieteikties ikvienu līdzbraucēju.

 

"Nospriedām, ka tas būs skaists koncerts, un to skatīties un klausīties būtu jauki arī Smiltenē. Žēl, ka mūsu pilsētā tādu nerīko," saka apvienības vadītāja Aija Meldere.

 

Visi, kuri grib braukt uz Gruzijas ansambļa koncertu Variņos 6. decembrī, aicināti pirmdien, 1. decembrī, pieteikties Smiltenes pensionāru klubiņā Smilšu ielā no pulksten 11.00 līdz 13.00, vai pa tālruni 64773664 vai 64772578. Gruzijas ansamblis "Tsiskari" sniegs aptuveni stundu ilgu koncertu ar 10 dziesmām un 14 dejām.

 

Variņu tautas nama vadītāja Lolita Balode teic, ka par koncertu interesējas arī pašu pagasta ļaudis. Savukārt Smiltenes pensionārus pirms koncerta gaidīs Variņu bibliotēkā, kur viņi varēs apskatīt izstādi Ziemassvētku noskaņās.

Komentāri 1

Maskarpone

Smiltenes kultūras darboņiem iesaku ņemt piemēru no Variņiem. Tur viss notiek! Kad notiks pie mums? Varbūt damām no Domes kultūras komitejas aizbraukt mācību vizītē uz Variņiem? Mācīties nekad nav par vēlu.

pirms 12 gadiem, 2008.12.01 12:44

Kultūra un Izklaide