Smiltenietis Ansis Zvirgzdiņš iegūst otro vietu Latvijas dīdžeju čempionātā. 3

"Biju plānojis otro vietu, taču atlases kārtā, nevis finālā," smiltenietis Ansis Zvirgzdiņš (18 gadi) ir neviltoti pārsteigts par iegūto otro vietu Latvijas dīdžeju (dj) čempionātā "Discomania Cup 2008".

 

Smiltenieša dj stāžs ir mazs - tikai no pagājušā gada rudens, kad draugs palūdza nospēlēt savā dzimšanas dienas ballītē.

 

 

"Arī pirms tam mēģināju kaut ko darīt, taču nesanāca. Taču tajā reizē aizgāja viss, arī tehniskās lietas," atceras Ansis.

 

Pēc tam viņš spēlējis diskotēkās Smiltenes kultūras un sporta centrā un jauniešu brīvā laika centrā "Miteklis". Savas aparatūras gan neesot joprojām, jo tā maksā dārgi.

 

"Discomania Cup 2008" organizatori atzīst, - atšķirībā no čempiona titula, kuru pārliecinoši ieguva dj Johny Adroit (Olaine), par pārējām vietām cīņa bija sīva. Ņemot vērā priekšsacīkšu rezultātus, tika izveidotas četras pusfinālu grupas, kuru dalībnieki sacentās par iekļūšanu finālā. Žūrija vērtēja dalībniekus pēc diviem kritērijiem - stila (oriģinalitātes, pasniegšanas manieres un "rokraksta") un tehnikas.

 

 

Ansis ieguva otro vietu, profesionālu dj atzinību un dāvanu karti 300 latu vērtībā.

 

"Priekš tā, cik maz laika viņš ar to nodarbojas, ir superīgi. Malacis!" savu jaunāko kolēģi vērtē smiltenietis Uģis Sirmais (dj Blanco) un piebilst, ka Ansis izvēlējies citu stilu - smagāku house mūziku.

 

 

Tas, ko publikai piedāvā dj Ansis Zvirgzdins, ir electro/progressive house.

 

Ansis atzīst, ka dj čempionāts izmainījis viņa dzīvi. Ir iegūti daudzi jauni draugi un kontakti, izdevies sevi parādīt un iegūt atpazīstamību. Šovasar uzstāties smiltenietis neplāno, bet rudenī, kad sāks studēt Rīgā, viņš iecerējis diskotēku tūri Latvijas klubos.

 

 

Tas, ko dj Ansis Zvirgzdins vēlas dot publikai, ir mūzikas enerģija: "Gribu, lai viņi paņem katru skaņu un "aiziet pa gaisu"."

 

Papildu dj statusam, Ansis sacer deju mūziku. Savu pirmo gabalu smiltenietis šogad aizsūtījis kādam radio raidījumam Anglijā, kur tas izturējis ļoti lielu konkurenci un izraudzīts atskaņošanai radio.

 

Komentāri 3

janix

Ansis Alūksnē izšāva blīves! Ljoti perspektīvs dj.! Malacis Ansi! ;)

pirms 12 gadiem, 2008.12.09 21:17

Kultūra un Izklaide