Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien “Prieks, kur tu rodies?!” atzīmēs gada jubileju 2

Šodien Grundzāles kultūras namā vietējo dāmu ansamblis "Prieks, kur tu rodies?!" atzīmēs gada jubileju. Svētku koncertā dziesmas un dzeja būs vienīgi par mīlestību. Pēc koncerta būs groziņu vakaras ar dejām un dziesmām.

 

Ansambļa vadītāja Inga Ruka stāsta, ka dziedošā kopa izveidojusies, nedaudz papildinoties ansambļa sastāvam, kurā dziedājušas četras dāmas jau kopš 1989. gada.

 

 

"Toreiz mūsu ansambļa nosaukums bija "Četrinieks" un visas aktivitātes notika entuziasma kārtā. Tagad mūsu rindas kuplina vēl trīs dziedātājas un esam oficiāls Grundzāles pagasta pašdarbības kolektīvs," saka I. Ruka.

 

Aktivitātes jaunajā sastāvā uzsāktas pērn februārī. Lai gan sākotnējais mērķis bijis sanākt kopā reizi nedēļā, lai uzdziedātu savam priekam un pēc vajadzības arī kādā pasākumā, mēģinājumi ir izvērsušies par plaša profila terapeitiskiem pasākumiem - dziedāšanu, runāšanu, kārtīgu izsmiešanos.

 

 

Dažreiz gadās arī pa kādai asarai. "Tas viss ļauj vienai otru labāk sajust, līdz ar to vienotāk sadziedāties. Mēs neesam profesionāls kolektīvs, bet mūs vieno dziedātprieks. Dziedam gan jaunas, gan jau aizmirstas dziesmas, kas ļauj mosties sen iemigušām sajūtām. Ir prieks, ja publikā ieraugām cilvēkus dziedam līdzi.

 

 

Esam darbaļaužu dziedošā kopa - skolotājas, manikīre, mājsaimniece, ir arī savs psihologs, kurš ansambli reizi nedēļā sauc kopā un vada," par ansambli saka tā vadītāja.

 

Ansambļa pirmās jubilejas koncerts Grundzāles kultūras namā notiks šodien, 6. martā, pulksten 20.00.

Komentāri 2

kaimiņš

Malači! malači! Paldies par tām skaistajām uzstāšanās reizēm,kad priecējat palsmaniešus.

pirms 10 gadiem, 2009.03.06 08:42

Lolita

Sveiciens no Variņu tautas nama.Malači ,meitenes!Pie mums bijāt vairāk kā lieliskas!

pirms 10 gadiem, 2009.03.06 08:58

Kultūra un Izklaide