Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien, rīt un parīt Valka un Valga svin savus svētkus

Šīs nedēļas nogalē ikviens varēs atpūsties un piedalīties plašajā svētku programmā gan Valkā, gan Valgā. Par pasākumiem informācija pieejama ne tikai portālā www.ziemellatvija.lv, bet arī uz afišām un īpaši izdotajos svētku bukletos.

Šodien jau no paša rīta Valkas pilsētas tirgū un ielās notiek amatnieku gadatirgus. Šīs dienas galvenais un krāšņākais pasākums ziedu svētki "Puķu brīnumā" sākas Lugažu laukumā pulksten 13 un notiks līdz pat pulksten 19.

Tā ietvaros valcēnieši un valdzēnieši no līdzi paņemtajām puķēm un arī stādiem veidos pilsētas seno nosaukumu "Walk". Pulksten 17 Valkas kultūras namā atklās mākslas skolas audzēkņu un mākslas studijas dalībnieku darbu uzstādi, kā arī apbalvos skaistāko dārzu īpašniekus. Savukārt pulksten 18 pie kultūras nama sāksies bērnu kolektīvu koncerts "Ziedu smaidi", bet pulksten 19 - krāšņāko Valkas un Valgas dārzu apmeklējums.

Ar vakara ziedu performancēm pie Valkas kultūras nama pulksten 22.15 skatītājus priecēs Valkas foto studijas "Reflex" dalībnieki. Arī valdzēnieši pie Valgas kultūras un interešu centra pulksten 22.15 varēs noskatīties vakara performanci.

Sestdien pulksten 20 pie kultūras nama sāksies vasaras vakara koncerts, kurā piedalīsies kultūras nama amatiermākslas kolektīvi, bet Lugažu laukumā pulksten 22 - balle ar ansambli no Alūksnes.

Svētdien - sportiskā svētdiena kopā ar ģimeni. Notiks gan mopēdu sacensības, gan Laivu rallijs Pedeles upē, gan arī jautrās stafetes uz piepūšamajām atrakcijām.

Plašāku svētku fotoreportāžu varēs aplūkot vēlāk.

Kultūra un Izklaide