Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Valkā - svētki „Puķu brīnumā”

Šodien, 10.jūnijā Valkas - Valgas pilsētas svētku ietvaros Valkā pirmo reizi notiks svētki „Puķu brīnumā". Tie veltīti 725. gadadienai, kopš Valka pirmoreiz minēta vēstures avotos.

Plānots, ka šādi svētki tiks organizēti ik pēc pieciem gadiem. Šī gada svētku projektu realizē Valkas novada dome un Valkas pilsētas kultūras nams, sadarbojoties ar Valkas Mākslas skolu, Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļu, Valkas novada Dzimtsarakstu nodaļu, floristi Ingu Danielu, Saieta nama Lugažu muiža vadītāju Kristīni Ganiņu, valcēnieti Ilonu Krastiņu, pensionāru klubu „Zelta rudens" un biedrību „Valkas dāmu klubs".

Svētki sāksies plkst.13.00, kad visi valcēnieši un pilsētas viesi, līdzi ņemot ziedus, pļavu puķes un zaļumus, aicināti uz Lugažu laukumu, lai piedalītos senā Valkas nosaukuma „WALK" izrotāšanā. Šis uzraksts divas dienas darīs krāšņāku Lugažu laukumu un būs lielisks fons fotogrāfijām.

Tāpat ikviens laipni aicināts piedalīties Lugažu laukuma izgreznošanā, veidojot ziedu segu. Īpaši gaidām Valkas iestāžu un uzņēmumu vadītājus un darbiniekus, aicinot izveidot savas iestādes vai uzņēmuma ziedu segas fragmentu, platībā vismaz 0,5m x 1,5m. Pie katra no segas fragmentiem tiks pielikts iestādi vai uzņēmumu reklamējošs uzraksts.

Pēc tam, plkst.17.00 Valkas pilsētas kultūras namā tiks atklātas vairākas interesantas izstādes: Valkas Mākslas skolas audzēkņu un studijas dalībnieku darbu izstāde „Ziedi" un Valkas floristu darbu parāde „Šarmantās kundzes tējas laiks", kā arī Tautas lietišķās mākslas studijas (TLMS) „Saulīte" darbu izstāde „Uzziedi, uzziedi...", kuras laikā pirmoreiz kaimiņpilsētas Valgas vēsturē tiks sumināti Valgas sakoptāko dārzu īpašnieki. Laikā no plkst.19.00 līdz 20.00 daži no Valkas pilsētas sakoptākajiem dārziem būs atvērti apskatei. Paldies dārzu īpašniekiem par atļauju apskatīt savu veikumu dārzā!

Plkst.18.00 pie Valkas kultūras nama sāksies pilsētas bērnu kolektīvu koncerts „Ziedu smaidi", bet plkst.22.15 pie kultūras nama sāksies foto studijas „Reflex" veidotā Ziedu vakara performance.

Svētki domāti mums, un tos radīt varam tikai mēs visi kopā! Tāpēc aicinām visus valcēniešus 10.jūnijā Valku izveidot par Ziemeļvidzemes pierobežas Ziedu galvaspilsētu!

Kultūra un Izklaide