Šonedēļ sāksies grupas "Sestā jūdze" koncertturneja 3

Sestdien sāksies grupas "Sestā jūdze" albuma "Kalendārs" koncertturneja, aģentūru LETA informēja ierakstu kompānijā "Mikrofona ieraksti".

 

Pirmais grupas koncerts notiks Saldū šo sestdien, 11.oktobrī, bet oktobra mēnesī paredzēti arī koncerti Valmierā, Liepājā un Mārciemā. Koncertturneja noslēgsies 1.novembrī Jēkabpilī Krustpils kultūras namā.

 

 

Grupas koncertturnejas īpašie viesi pamīšus būs dziedātāji Normunds Rutulis un Viktors Lapčenoks.

 

 

Mūziķu jaunākais albums "Kalendārs" nāca klajā šī gada vasarā, un vairākas dziesmas jau ir saņēmušas klausītāju atzinību gan Latvijas šlāgeraptaujā, kur izskanēja dziesma "Rabarberu vīns", gan Latvijas kantri mūzikas raidījumā Latvijas Radio 2 ēterā, kur lielu popularitāti guva dziesmas "Pārdevējs" un "Es klusēšu".

 

 

"Sestā jūdze" tiek uzskatīta par vienu no labākajām un stilistiski precīzākajām latviešu kantri mūzikas grupām. To apliecina arī Bauskas Kantri mūzikas festivālā saņemtā balva kā labākajai šī stila grupai Latvijā. Grupas līderis Agris Gedrovičs šajā festivālā tika atzīts par labāko dziedātāju.

 

Komentāri 3

Talanta cienītāja

Agris ir labākais! Ļoti augstas raudzes mūziķi. Klausos ar baudu. Vienmēr gaidu jaunas dziesmas. Puiši vienkārši malači, tikai žēl, ka pa Latviju koncertē, bet pie mums Smiltenē nē. Puiši - nu ziedfojieties, lai arī honorārs nebūtu tik iespaidīgs, uztaisiet Smiltenē Ziemassvētku vai Jaunā gada balli kultūras namā! Ticiet man, pilsētas ļaudis būs jums ļoti pateicīgi. VEIKSMI, PUIŠI, JUMS!

pirms 13 gadiem, 2008.10.08 10:45

DI

Man prieks par viņiem! Nu dikti jau man patīk Agra dziesmas.
Lai veiksmīga tūre, izcili klausītāji! Gaidam arvien jaunas dziesmas (jo labuas lietas nekad nav par daudz) un pašus Smiltenē!
Lai skan!!!

pirms 13 gadiem, 2008.10.08 11:44

SestaJudze

Sveiki! Paldies par miliem vardiem! Ja viss notiks ka planots tad gada beigas bus jaunas dziesmas. Kas attiecas uz koncertturi tad man nakas ar nozelu konstatet ka uz Vidzezemi mus praktiski neaicina muzicet. Valmiera mes pasi ar diezgan lielam grutibam noorganizejam vienu koncertu (ko parasti nedaram). Tas ka uz Smilteni mus neaicina ir kulturas darbinieku nopelns un tiem laikam ir cits priekstats par muziku. Labprat uzstatos ari Smiltene un vidzemes pilsetas :)) un honorars mums tiesam nav liels :))

pirms 13 gadiem, 2008.10.08 12:59

Kultūra un Izklaide