Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Starptautiskajā teātru dienā Vijciemā 1

Martā svinama Starptautiskā teātra diena. Arī Vijciemā katru gadu marta nogalē notiek vai nu pašu teātra pirmizrāde vai tiek aicināti viesi. Šogad ciemos ielūgti divi teātri.

Piektdien, 18. martā, pulksten 19.30 vijciemiešiem būs iespēja redzēt Mēru amatierteātra izrādi "Ģimenes svinības". Pēc Dž. Gluatomasa rakstītā to iestudējusi režisore Ingrīda Sovere. "Tas ir komisks stāsts, kurā uz tēva 80 gadu jubileju saaicina ģimenes locekļus. Vecākā meita ķeras pie kādas viltības. Lai uzzinātu, kas no tā iznāks, jāredz šī izrāde," aicina tautas nama vadītāja Vita Bērziņa.

Savukārt 26. martā pulksten pulksten 19 Vijciemā viesosies Zvārtavas pagasta amatierteātris ar Monikas Zīles komēdiju "Savedējs". Paredzēts, ka pēc izrādes teātra drudzis pārņems arī skatītājus, jo pulksten 22 sāksies balle, kurā visi aicināti ierasties parūkās. Pusnaktī paredzēta parūku parāde, kurā noteiks labākās dažādās nominācijās. Ballē spēlēs pagastā iecienītais "Bruģis", arī muzikanti būs parūkās.

Komentāri 1

smiltenes nov.

Paldies kultūras nama vadītājai par reāli darītu darbu, dažos Smiltenes pagastos tik algas dienā atliek saņemt nenopelnīto algu.Vita malacis - radoša un ar izdomu, patīkami aizbraukt uz Vijciemu.

pirms 9 gadiem, 2011.03.17 07:55

Kultūra un Izklaide